Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Összevesztem a legjobb barátnő...

Összevesztem a legjobb barátnőmmel. Én voltam a hibás. Hogyan tudnám helyrehozni a hibámat?

Figyelt kérdés
Én 17 vagyok, ő 18...Féléve vagyok együtt a barátommal, és többek meglátása szerint azóta kicsit közömbös vagyok velük, és nem is tudnak rólam szinte semmit...68ezerszer megbeszéltem vele hogy mérhetetlenül sajnálom, és próbálok megváltozni...utoljára csütörtökön beszéltünk, akkor elmondtuk egymásnak hogy ki mit érez, utána próbáltunk egy kicsit másról beszélni, ki mit csinált az elmúlt héten meg hasonlók...azóta csak msn-en beszéltünk, de ott is nagyon lekezelő...persze értem, én is ezt tenném a helyében, de kezdem azt érezni hogy ő feladja ezt az egészet..én próbálok tanulni a hibámból, és megpróbálok figyelni, de még mindig úgy érzem hogy ez sem érdekli...ezek után mit tehetnék még? Nem szeretném elveszíteni, az életem részévé vált...olyan mint a nővérem. Ti voltatok már ilyen helyzetben? Előre is köszi a válaszokat. :)
2011. jan. 31. 14:05
 1/1 anonim ***** válasza:
Oké. Te mindent megtettél. Ennyit tudok mondani. Azért próbálkozz még.
2014. okt. 18. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!