Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Miért akarom hogy irigykedjene...

Miért akarom hogy irigykedjenek ràm?

Figyelt kérdés
Miért élvezem,hogy vannak irigyeim? Van pàr barátnőm akik mindig irigyek a cuccaimra én meg élvezem. Persze úgy teszek,meg úgy mesélem el otthon,mintha idegesítene.Miért?

2021. dec. 15. 15:04
1 2 3
 1/30 anonim ***** válasza:
100%
Mert bizonytalan vagy magadban. Kell a környezeted visszajelzése, akkor érzed jól magad. Aki tudja mennyit ér, jó ám van magával, annak nincs szüksége ügyekre, csodálókra. Pont, mint férfiaknál, aki legjobban előadja magát, annak van a legnagyobb kisebbségi komplexusa.
2021. dec. 15. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/30 A kérdező kommentje:
Lehet,hogy igazad van. Egyfajta jóérzéssel tölt el ha látom,hogy nekem több van. És ha neki mondjuk elképzelem,hogy megvennék,akkor ideges leszek. Sajnálom tőle. De szerencsére mivel szegények,ezért sosem lesznek olyan dolgai mint nekem.
2021. dec. 15. 15:35
 3/30 anonim ***** válasza:

Soha se mondd, hogy soha! Nekem is volt ilyen "barátnőm". Nem tudja, hogy hol tartok, mert nem dörgölöm az orra alá, hidegen hagy a véleménye. Nem cserélném vele már!

Egyébként tartanék a helyedben egy önvizsgálatot, hogy miért egy szegényebb lány a "barátnőm"? Mi lenne ha téged alázna egy gazdagabb? Jó érzés lenne?

2021. dec. 15. 15:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/30 A kérdező kommentje:
Nem tudom milyen,még elképzelni sem. Mert engem mindig csodáltak. Mindig mondták,hogy elkényeztetett vagyok,és a világon mindent megkaptam. Szóval nem voltam megalázva. A családomat is nagy tisztelet övezi.
2021. dec. 15. 15:59
 5/30 A kérdező kommentje:
Azért egy szegényebb lány a barátnőm,mert jólesik valaki irigységét nézni,és az orra alá dörgölni.
2021. dec. 15. 16:01
 6/30 anonim ***** válasza:
Gondoltam, de ez téged minősít, nem őt. Majd az élet megtanít az alázatra, ha magadtól nem megy. Az, hogy valahová születtél az nem a te érdemed. Majd találkozol nálad is jóval gazdagabbakkal. Egyébként milyen értékrend az ahol a tárgyak határozzák meg ki vagy. Gratulálok a szüleidnek!
2021. dec. 15. 16:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/30 A kérdező kommentje:
En is gratulalok nekik! Ezek a targyak amelyek nekem megvannak,egyik sem megy 40 000 ala,es ez csak az also hang. Egeszeszen a 40 ezres sminkektol, a 400 ezres cipomig😃
2021. dec. 15. 16:16
 8/30 A kérdező kommentje:
De Én nem szeretnék leszólni senkit,csak meg akarom tudni a megoldást arra,hogy visszaigazolások nélkül is legyen önbizalmam. Ez a kérdés célja.
2021. dec. 15. 16:18
 9/30 anonim ***** válasza:
Önbizalom a saját elért sikerekről, teljesítménytől van. Elmehetnél másokon segíteni, mondjuk szegényeket önkénteskedni. Talán érzékenyítene téged is.
2021. dec. 15. 16:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/30 A kérdező kommentje:
Lehetséges.
2021. dec. 15. 16:29
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!