Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Ha te lennél a földi emberiség...

Ha te lennél a földi emberiség vezetője, min változtatnál, milyen rendelkezéseket hoznál ?

Figyelt kérdés

2021. dec. 18. 08:19
1 2
 11/19 anonim ***** válasza:

Azzal tisztában vagy, hogy a nép alapvetően buta? Na nép nem ért a gazdasághoz, a tudományokhoz, a nép nem "hisz a szakembereknek, mint azt jelenleg is látjuk, a nép önző és nem tud hosszú távon gondolkodni. Ha mindent a népre hagynál, ingyen lenne a sör, a hamburger, nem kéne dolgozni, két hét alatt összeomlana a világ."


Előző vagyok ezen meg én röhögtem jót.


Tudod szerintem a válaszoló úgy értette higy a fontosabb dolgokban, hogy ne a 999. Stadionra mennyen el a pénz hanem értelmes dolgokra.

2021. dec. 18. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/19 anonim ***** válasza:

Tizeske, a kérdésre te sem válaszoltál. Tőlem miért várod el?

Én véleményeztem a hozzászólásokat, elmondtam, miért lenne értelmetlen vagy káros, vagy egyszerűen csak nem megvalósítható.

Te ezzel szemben csak személyeskedsz, sértegetsz.

Mondjuk a helyesírásod alapján te is abba a csoportba tartozol, akire nem bíznám még egy társasház vezetését sem, nem hogy az egész világét. De bátran röhögj tovább (magadon).

További kellemes sértegetést (bár félek, más célpontot kell keresned)!

2021. dec. 18. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/19 anonim ***** válasza:
12# és megint ki is személyeskedik?
2021. dec. 19. 08:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/19 anonim ***** válasza:

"Mondjuk a helyesírásod alapján te is abba a csoportba tartozol, akire nem bíznám még egy társasház vezetését sem, nem hogy az egész világét. De bátran röhögj tovább (magadon)."


Ez a kettő nem függ össze amúgy

2021. dec. 19. 08:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/19 anonim ***** válasza:

Amúgy nagyon érdekes a kérdés. Miért nem erre válaszoltok?

(2.vagyok)

Direkt visszajöttem, hogy ez az, más is írt ide. Ő vajon mit tenne?


Amúgy. 12.

Miért ne lenne megvalósítható bármi is? Én írányítok mindent.

Ha azt mondanám, hogy a Földet négyzetekre osztjuk és ezeket lábasnak nevezzük(ország, állam..stb. Helyett) és mindenki lábasnak építenie kell egy nagy tornyot aranyból, akkor ez lenne. Lehet fellázadnának, vagy valami, de akkor a másik lábas csapatát rájuk küldhetném. Megtehetném.


Azt is mondhatnám, hogy mostantól minden olyan házba, ahol van felesleges hely, menekülteket kell befogadni, akkor az lenne, nem?

Ha azt mondom, hogy az elhagyott régi bérházakat fel kell újítattni és áttelepíteni szegény embereket, akkor az lenne.

2021. dec. 19. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/19 anonim ***** válasza:

"Amúgy. 12. Miért ne lenne megvalósítható bármi is? Én írányítok mindent."

Azért, mert az emberi faj egy olyan különleges faj, aminek sosem elég az, ami van. Mindig többet akar. Ha a több megvan, akkor még többet. A valódi homo sapiens sapiens-szel nem működik az, hogy megérteted vele, hogy csak ennyi jut mindenkinek, és akkor mindenkinek jó lesz. A valódi, hús-vér ember nem lemming, nem egy pixelkupac egy stratégiai játékban, ahol mondhatod azt, hogy te gyűjtögetsz, te építesz, te meg főzöl.

Az ember nem így működik.

Márpedig ha a valós embert nézed, akkor valamiféle gazdaságot is hozzá kell képzelni - az pedig sajnos nem működik úgy, hogy mindenkinek jó legyen.

Megpróbáltuk, nem működött.

Persze el lehet vonatkoztatni a realitásoktól, lehet úgy is ideológiát gyártani, hogy majd minden kis hangya teszi amit mondok neki - ebben az esetben valóban megvalósítható minden, csak épp az egyén elveszti az egyén mivoltát. Többé már nem az emberiség vezetője leszel, hanem agyatlan zombik mindenható istene - a kérdés pedig nem erre vonatkozott.

2021. dec. 19. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/19 anonim ***** válasza:

Csak példákat írtam le. Maradnak az erdetei válaszaim.


Persze, nem lenne egyszerű őket bevezetni, sőt.


De egyébként elmondod, hogy melyik az az intézkedés, amelyikkel baj van? (azon kívül hogy sok embernek nem tetszene például a vallásos rész)

Őszintén érdekel, hogy átgondolhassam. Nem vitatkozni akarok. :D

2021. dec. 19. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/19 anonim ***** válasza:
Minden népcsoport a saját területén élne.
2021. dec. 19. 16:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/19 anonim ***** válasza:
Részletesen leírtam.
2021. dec. 19. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!