Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Miért tesz nekem mindenki...

Miért tesz nekem mindenki keresztbe?

Figyelt kérdés
Ma a suliban első nap: 2.óra 2. percében nekem ugrott egy osztálytársam nem éppen kulturált stílusban. Persze mindenki követi. Itthon is mindenki ugyanazért cseszeget 25x egymás után. Pl. elindulok fürdeni és akkor még meg sem fürödtél, meg ilyenek.
2010. szept. 6. 21:56
 1/5 anonim ***** válasza:

Mert hagyod h keresztbe tegyenek..

Állj a sarkadra és légy magabiztosabb biztos felhagynak vele ha látják h veled ezt nem lehet megcsinálni.

2010. szept. 6. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
0%
Vagy nem.
2010. szept. 6. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
10%

Csak.

Most kellett kiírni ezt a kérdést?

Inkább menj aludni!

2010. szept. 6. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Ha látják, hogy könnyű préda vagy, akkor biztos is, hogy sokáig fognak piszkálni. Tessék kiállni magadért! Most nem arra gondolok, hogy mindenkit tiporj a sárba, és hogy minden második szavad valami káromkodás legyen, hanem normálisan mondd meg a véleményed, és ne hagyd magad!
2010. szept. 6. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
drága harmadik, neked mért kellett írnod? egyébként meg a sarkamra állok, mégis
2010. szept. 7. 16:37

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!