Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Szerintetek penzt lehet adni...

Szerintetek penzt lehet adni ajándékként?

Figyelt kérdés

Igen hülyén fogalmaztam meg a kérdést.

A utobbi 5 évben egy nagyon közeli lány barátomra mindig gondoltam. Ünnepekkor, szulinap 4xsen, nevnapon, nőnapon, meg mikor kedvem volt csak úgy ajandekozni.

Viszont most már nem erzem hogy tudnek mit adni. Tele van a kornyezete a ajandekokkal. 5 nagy plüss egy egyedi japán táska vasarlashoz. Egyedi hatizsak szinten japanbol. De volt konyvjelzotol kezdve kedvenc bogreig. Raadasul mindet szereti es nagyon felti. De ugy erzem mar nemigen tudok mit ajandekozni. Es beugrot hogy a emberek gyakran olyat vesznek baratjuknak hogy csak felesleges es evekig csak kallodik dobozrol dobozraa. Most igaz megint valami ertekeset rendeltem japanbol egyik kedvenc karakterevel de azon gondolkodok hogy a ajandekba beleteszek ~30-40ezret. Ugy vagyok vele olyanra koltse el amit ő szeretne. Ne megint vmi haszontalant kapjon. Jogos a gondolatom? A szobaja felet en ajandekoztam a evek soran es mindig latom hogy szereti őket ha ott vagyok.



2021. dec. 30. 01:25
 1/2 anonim ***** válasza:

Szerintem valami olyan dolgot ajándékozz neki, ami nem kézzelfogható.

Menjetek el együtt valahova! Egy utazásra, akárhova, és gyűjtsetek közös élményeket.

Vagy szervezz le neki egy hétvégét valamilyen helyre, ami szerinted tetszene neki, vagy ahova tudod, hogy szeretne eljutni.


Nyilván te látod, hogy mennyit szeretnél erre rászánni, de most ezek jutottak eszembe.

2021. dec. 30. 08:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:

Hát jelenleg nem vagyunk olyannyira jóban. A vírus óta nem igen találkoztunk és volt kis megbántás úgy egy éve. Igaz megbeszéltük. ő inkább olyan otthon ülős. De mikor el tudom vinni órákat sétálunk és beszélgetünk. Csak hidegbe nem akarnám kivinni. Mindig éttermekbe vittem vagy ahol jól érezte magát. igai régiség mániás.

Nem az a közösségi ember és nem is sokat ruccan ki. ezért gondoltam arra hogy mivel kézzelfoghatóból már nagyon sokat adtam neki és teli a szobája így jobb volna ha most csak egy összeget kapna. hátha van olyan amit meg szeretne venni.

Jó gondolatok de a évek alatt ezek már mind megvoltak. :)

2021. dec. 30. 13:56

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!