Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Szívatnak a munkahelyen,fel...

Szívatnak a munkahelyen,fel akarok mondani.Miért tehetik ezt velem szemben?

Figyelt kérdés
Ojan helyen dolgozók ahol zárják a munkaterületet műszak vége előtt.Csak(,tudom nem jó a helyesírásom de már dühöngök)az a probléma hogy túl kevés időt kapok a munka befejezésére.Volt hogy előfordult amíg nem jól osztottam be az időmet FUTVA KELLETT dolgoznom hogy ne legyen reklamáció vagy rámförmedés de már sajnos azt is megkapom.A fizu minimálbér rendesen megélni nem lehet belőle,a kedvesem keresetével tudunk csak jobban megélni.A szabadság annyi mintha nem is lenne,a főnököm rámbeszél a hátam mögött pedig becsületes munkát végzek.A munkakörről nem írok hogy anonim maradhassak bár már az sem érdekelne ha meglátná.Ráadásul a napi leállás előtt úgy kell sürögni mint a gyík és félő hogy ezt az iramot nem fogom én bírni.Ti mit tennétek maradnátok vagy váltanátok?Néztem nagyon sok friss állás van lehet jelentkezek valamejikre ítt meg beadom a felmondást.Persze nem fogom elárulni nekik hova megyek tovább így lesz a legjobb mert sok a rossz akaratú ember.
2021. dec. 30. 03:17
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Engem az érdekel, hogy miért vagy még ott?
2021. dec. 30. 05:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%
Aki nem változtat, annak nem fáj eléggé.
2021. dec. 30. 07:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%

Azt hogy kinek mennyiért és hogyan dolgozol azt kizárólag csak te döntheted el.

Váltsál de okosan.

2021. dec. 30. 08:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
100%
[Miért tehetik ezt velem szemben?] Azért tehetik ezt veled szemben, mert, mint tapasztalod, tehetik. Nekem az a kérdésem, hogy miért ne tehetnék ezt veled szemben?
2021. dec. 30. 16:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!