Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Az normális, hogy a sulinkban...

Az normális, hogy a sulinkban már mi fizetjük a WC pénzt?

Figyelt kérdés
Bővebben: ez egy gimnázium, nem is az hogy egy ratyi általános, hanem egy gimi. Omladoznak a falak, bomlik a vakolat, lyukak vannak a falon, van pár háromlábú szék, egyszer már leesett csomó cserép a tetőről a focipályára. És akkor erre már az összes diákkal befizettetnek 500 Ft-ot havonta, hogy tudjunk venni szappant meg WC papírt a budiba. De ha egy ember akkor befizet 500 Ft-ot havonta az egy év alatt kb 5000 Ft egy osztály (30 fő) az már 150.000 Ft (huhh túl soknak tűnik, számoljatok utána, de ez jön ki számológépen) és még van 18 osztály..... 2.700.000 Ft.(?) (najó ez már így fura, mondjátok már, hogy ebből nem lehetne bevakolni a falakat (najó már csak a poén kedvéért de kiszámoltam, hogy ez egy hatosztályos gimi és amígy én ott vagyok addig 16.200.000 Ft-ot szednek be a sulitól a tanárok) najó feltűnt, hogy próbálkoznak szebbé tenni a imit, de azért még a legfőbb problémáka még nem oldották meg. (amit egy év alatt össze szednek tőlünk abból kb 2 hónapra tudnák fizetni az összes tanárunkat)
2010. szept. 7. 19:33
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
Nálunk is szedtek szappanra pénzt, de mivel wc-re sem járok (minősíthetetlenül néz ki a budi!) ezért nem fizettem be semmit. Amúgy sem vagyunk olyan anyagi helyzetbe, hogy ilyen szarokat is mi fizessünk. Más wc-re járását meg nem én fogom fizetni.
2010. szept. 7. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
100%

Ha így folytatják a védelmi pénz szedését, lassan tandíjköteles lesz az egész suli, és a tanárok fizetése is már teljes mértékben "osztálypénzből" fog menni.


az sem kizárható, hogy az igazgató egy csomó pénzt lenyúlt. Nézzétek meg, most hogy néz ki az irodája, ill új kocsija van-e már?

2010. szept. 7. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 M@x ***** válasza:
100%
úristen! EZ NEM NORMÁLIS!!!!
2010. szept. 7. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
A pénzről milyen nyugtát adnak?
2010. szept. 7. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 A kérdező kommentje:
háhá, második válaszoló mondasz valamit. új az igazgatónk, mert az előző nyugdíjba ment, de nála sohase kellett WC pénzt szedni. a kocsiját megnézem, de asszem alfa rómeós, de az is lehet talán hogy már előtte meg volt neki (?)
2010. szept. 7. 19:42
 6/12 A kérdező kommentje:
bocs, gyorsak a válaszok. harmadik: egyetértek. negyedik semmit nem kapunk, max a tanároknak, de ezt csak tippelem, csak megkér valakit az ofő hogy írjon névsort és aki hozta azt pipálja ki és aki nem azt lebassa és másnapra kell hoznia
2010. szept. 7. 19:44
 7/12 A kérdező kommentje:
igazából nem látjuk a tanári kocsikat, max ha ők meg nem mondják. az alfát csak tippeltem
2010. szept. 7. 19:45
 8/12 M@x ***** válasza:
segítsek???...hát gondolkozok...a wc díj az már alap nemnormál...és azok a nagy számok...fuff! indítványozzátok az eltörlését vagy a csökkentését!
2010. szept. 7. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
100%

nekünk is kell a wc papirért meg a szappanért fizetni de sosincs kirakva :S


van 1-2 bátor gyerek aki néha bemegy a tanári wc-be is onnan elcsórja XD és akkor egy napig van mind a kettő... XD :D:P:D:P

2010. szept. 11. 13:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 Hans Regenkurt válasza:
2010. szept. 11. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!