Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Hogyan intézzem el a testnevel...

Hogyan intézzem el a testnevelés felmentést/gyengített tesit vagy más "megoldást" az egészségügyi problémámra?

Figyelt kérdés

Bajom van a mellkasommal, tüdőmmel, légzésemmel és a gerincemmel is van valami probléma. A házi doki beíratott a közeli "egészségügyi központba" ahol volt röntgen meg minden majd a doki leigazolta a saját szemével is, amit a röntgenen látott, majd mondta, h kellene valami gyakorlat, de lusta oda írni nekem egy lapot és menjek el úszni, de nem tud gyógy úszásra vagy mire bérletet adni, mert a fürdő nem írta alá a szerződést(jó ez nem az ő hibája). Mielőtt elmentem, mondta azt is, h vágassam le a hajam, mert majd egy srác azt fogja hinni, h lány vagyok és megcsókol...mekkora egy barom. Bunkó volt, kontár, nem segített és kicsit se vagyok megelégedve vele. Most Kiskunfélegyházára járok(kolis vagyok) és megszeretném magam nézetni egy másik dokival, aki legalább nem szólogat be. Szerintem felmentés vagy legalább is gyengített tesi kellene, de persze nem vagyok doki. Ha valamit sikerülne legalább beszélni a dokival, akár azt, h tesizzek nyugodtan akár azt, h ne, akkor is legalább valami konkrétumot mond.

Ehhez be kell mennem a házi dokimhoz, hogy konkrétan a kiskunfélegyházi kórházba kérek beutalót(gondolom furcsán nézne rám), vagy keressem meg az iskolaorvost...ha van olyanunk egyáltalán?...vagy egyszerűen jelentkezzek be a kórházban? Ha valakinek van valami ilyesmi felmentése vagy valami, kérem mondja el, hogy hogyan ment, köszönöm!


2014. szept. 27. 16:39
 1/1 anonim válasza:
Elkell menni a szüleiddel a korházba,max 1 lecseszést kapsz vagy kaptok hogy miért nem kértél beutalót.Kötelességük megvizsgàlni mert már sok baj lett ebből a megvizsgálom-nem vizsgálom dologból.(Halt már emiatt nem 1 magyar ember).Szóval biztosan megvizsgálnak.
2014. dec. 30. 07:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!