Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Téged is fenyegetnek a suliban?

Téged is fenyegetnek a suliban?

Figyelt kérdés
Engem sajnos igen! Kíváncsi vagyok arra,hogy aki hasonló cipőben jár hogy áll ellen! Egy lány a suliból midig belém köt...beszól és piszkál.Ma meg is fenyegetett! Azért mert a hülye gyerek nem vette észre hogy ott áll mellett egy tanár és úgy fenyegetett. Már mondtam neki hogy akadjon le...de nem ért a szóból! Az ilyen problémákat hogy -küzditek- le? Mire gondolsz miközben szid vagy megaláz az osztály előtt? Hogy dolgozod ezt fel? 15/L
2010. szept. 7. 22:26
1 2 3
 1/24 anonim ***** válasza:
52%
Engem nem mernek. 181cm/18/F/105kg
2010. szept. 7. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/24 anonim ***** válasza:
80%

Engem nem fenyegetnek, engem inkább leszarnak teljesen :(


16-17/F

2010. szept. 7. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/24 A kérdező kommentje:
Hát hogy megver....dehogy őszinte legyek akkor inkább verne meg...onnantól kezdve egy látlelet és fel lehet jelenteni! Amúgy többször bukott... Küldtem már el melegebb éghajlatra...de hasztalan!
2010. szept. 7. 22:33
 4/24 anonim ***** válasza:
76%
Cigány amúgy? Ne hagyd magad az a lényeg!
2010. szept. 7. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/24 anonim ***** válasza:
68%
miért nem szólsz valamelyik tanárnak? vagy az igazgatónak?
2010. szept. 7. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/24 anonim ***** válasza:
70%
vedd fel mp3-ra, ahogy fenyeget!
2010. szept. 7. 22:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/24 anonim ***** válasza:
100%

Mivel fenyegetett meg? Ez azért már komoly, mindenképp szólj a tanárnak, vagy az igazgatónak. Mindenféle rasszista felhang nélkül, de nem roma ez az osztálytársad? Vigyázz vele, mert ha visszadumálsz neki, akkor többedmagával is rádszállhat...


Alapvetően azért piszkál, mert hagyod magad, ill. nem állsz neki ellen, vagy nem eléggé, vagy ezt nem veszi komolyan. Ha rájönne, hogy benned nem talál áldozatot, akkor le fog szállni rólad. Ennek többféle módja is van, hogy ezt elérjed. Annyi kockázat van ebben, hogy ha nem jön össze, akkor akár tettlegességig is fajulhat a dolog... de lehet olyan, hogy nem marad már megoldás, mint lekeverni neki egy frászt, hogy kopjon le rólad, mert nagyon megbánja, ha nem hagy békén.


De még ez előtt próbáld megfosztani a saját fegyverétől, vagyis ne végy róla tudomást, ne reagálj a hülyeségeire. Nézz át rajta, mintha ott sem lenne. Ne asszisztálj neki a piszkálásához. Ne válj partnerévé neki ebben a helyzetben. Ha nem talál fogást rajtad, akkor nem lesz miért piszkálnia téged, mert nem kapja meg azt, amit eddig megadtál neki.


Másik lehetőség: amikor alázgat, vagy piszkál téged, akkor valahogy szégyenítsd meg őt a többiek előtt. Szólj be neki valamit, de ne durván. Ennek biztos nem fog örülni, hiszen lehet, hogy a haverjai reakcióira hajt, vagyis azt akarja láttatni, hogy mekkora császár ő, és vágyik mások elismerésére. Viszont ha a dolog pont fordítva sül el, vagyis a haverjai is kiröhögik, akkor koppant.


Tehát próbálj nem tudomást venni róla, és ne alacsonyodj le hozzá. Ha ez nem megy, akkor ne hagyd magad, hanem mutasd meg neki, hogy te nem vagy áldozat, nem vagy az ő játékszere, és legvégső esetben rúgjad is jól tökön, vagy seggbe... :D

2010. szept. 7. 22:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/24 anonim ***** válasza:
100%
Nekem is volt ilyen, egyszer nagyon feldühített, odamentem és orrbavágtam. Utána messziről elkerült.
2010. szept. 7. 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/24 anonim ***** válasza:
sz*rd le,nézd levegőnek,aztán ha kikezd veled,megüt,üss vissza,majd szólj be neki,de ne beszari módon,hanem rendesen.Elvégre nem 8 éves vagy már,hanem 15,védd meg magad,ne hagyd,hogy megalázzon,de azért az ő szintjére se alacsonyodj le!
2010. szept. 7. 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/24 anonim ***** válasza:
80%

Próbáld meg poénosra venni a figurát!


" ha még egyszer beszólsz, eltöröm a lábad, kiszúrom a szemed, azt mehetsz amerre látsz!"

(ez a sajátom!)


"Apád lehetnék, ha a kutya nem előz meg a lépcsőn!"

ez pedig az egyik barátomé...


Ezekhez mit szólsz?

[link]

[link]

[link]

[link]

2010. szept. 7. 22:46
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!