Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Téged is fenyegetnek a suliban?

Téged is fenyegetnek a suliban?

Figyelt kérdés
Engem sajnos igen! Kíváncsi vagyok arra,hogy aki hasonló cipőben jár hogy áll ellen! Egy lány a suliból midig belém köt...beszól és piszkál.Ma meg is fenyegetett! Azért mert a hülye gyerek nem vette észre hogy ott áll mellett egy tanár és úgy fenyegetett. Már mondtam neki hogy akadjon le...de nem ért a szóból! Az ilyen problémákat hogy -küzditek- le? Mire gondolsz miközben szid vagy megaláz az osztály előtt? Hogy dolgozod ezt fel? 15/L
2010. szept. 7. 22:26
1 2 3
 11/24 anonim ***** válasza:
24%
Sokan azt mondják, hogy lányt szégyen egy férfinak megütni. Na most az a helyzet, hogy ebben az esetben neked ez a személy nem elsősorban lány vagy nő, hanem iskolatárs. Ne hagyd magad! Ha kockáztatnod kell az intőt, akkor se legyél senki lábtörlője, amúgy meg megvan a véleményem a kib++++t tanári karról és az igazgatóságról, ha nem tudnak ilyen helyzeteket megoldani.. 36F vagyok de tanulókoromban két lábbal rugtak volna seggbe ha terrorizálok. NE HAGYD MAGAD!
2010. szept. 7. 22:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/24 anonim válasza:
engem levegőnek néztek, de valszínű ha engem is fenyegetnek nem szólok vissza mintha nem is hallanám. most felnőtt fejjel úgy érzem jobb ezt lerendezni úgy h akár egy havert h családi barátot megkérni vmi helyes izmos srácot h menjen eléd LÁTVÁNYOSAN a sulihoz, kamubeszélgess vele telón szünetben és elmegy a kedve mert látja h van melletted vki, aki nem semmi
2010. szept. 7. 23:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/24 anonim ***** válasza:
28%

22:46

Ezeket már 10 éve olvastam a neten (azelőtt még bőven fenn lehetett), nem hiszem, hogy te vagy a barátod voltak a szerzők.

2010. szept. 7. 23:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/24 anonim ***** válasza:
63%

tegnap 23:22

Jaj de nagyon okosnak hiszed magad!


Most eléggé melléfogtál, mert minimum 40 éve kezdtük használni ezt a két mondatot..szóval kis tinó....Te még talán EGY KÓSZA GONDOLAT SEM VOLTÁL AKKORIBAN...nemhogy internet....


Igaz csak annyira tudom bebizonyítani - a másik kérdés, hogy nem is akarom -hogy tőlem / tőlünk származik a mondat, mint ahogy te sem tudod bebizonyítani, hogy nem.


És ha CSAK KÖTÖZKÖDNI TUDSZ akkor kötözködj, de légy nagy arc és akkor az utcán tedd, ne a monitor mögé bújva... RÁADÁSUL SEMMI ÖTLETTEL SEM ÁLLTÁL ELŐ! ENNYI lennél? Te, te nagyon "okos", Te!

2010. szept. 8. 13:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/24 anonim ***** válasza:
0%
23:22-vel értek egyet
2010. szept. 8. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/24 anonim ***** válasza:
48%

13:12

Igazad van, nem tudod bizonyítani. De ez az internet, bárki mondhatja, hogy ő talált ki egy szellemes mondást.

Az meg, hogy 40 éve használod, azt jelenti, megéltél ezt-azt, mégis meg akarsz verekedni egy 23 éves lánnyal... azt hiszem, inkább kis tinó maradok, ha te vagy a másik alternatíva.

Kérdező, bocs, hogy szétoffolom a topicod.


Engem nem az osztályból, hanem az évfolyamból szívattak keményen. Az lenne a legjobb, ha visszavágnál, és megtanulná, hol a helye. Ha ez nem megy, barátkozz olyanokkal, akik meg őt fenyegetik.

23/L

2010. szept. 8. 16:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/24 anonim ***** válasza:

"mégis meg akarsz verekedni egy 23 éves lánnyal... "


Ezt most nagyon nem értem!?

Nem is írtam, hogy verekedjünk...


ajaj, talán meg kellene tanulni olvasni és szöveget értelmezni?!

2010. szept. 8. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/24 anonim ***** válasza:

Azt írtad, az utcán keménykedjek. Aki az utcán keménykedik, azt megverik. Gondoltam, te sem szájhős vagy, ha elvárod tőlem, hogy élőben is kemény legyek, te is az vagy, tehát megverekednél velem.

Gondoltam, hogy mivel kettőnk közt áll fenn vita, kettőnk közt kell lerendezni.

Azt is gondoltam, hogy egy 40+ éves ember nem áll le "menőzni" olyan dologgal, amit egyszerűen lehetetlen bizonyítani.

2010. szept. 8. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/24 anonim ***** válasza:

Nézd!

Linkeld már be azt a pár sort! Nem látom, hol írtam azt, hogy megverem a gyereket!

2010. szept. 8. 23:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/24 anonim ***** válasza:

Nagyon nem érted...

Semmilyen gyerekről nem beszéltél, de én sem.


"És ha CSAK KÖTÖZKÖDNI TUDSZ akkor kötözködj, de légy nagy arc és akkor az utcán tedd, ne a monitor mögé bújva... "


Ezt úgy vettem, hogy engem, egy 23 éves lányt akarsz "kihívni a hóra" a 40+ éve nagy feltaláló agyaddal.

2010. szept. 9. 01:42
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!