Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » 30 évesen megéri fogorvosi...

30 évesen megéri fogorvosi egyetemre menni? Többi lent

Figyelt kérdés
35 éves lennék mire végzek és második diploma lenne tehát fizetős. Félévente 1.350.000. mert már nincs állami félévem. Diákhitelből tudnám csak fizetni.Minden álmom de nemtudom megéri-e, úgy hogy emelt érettségit is kéne csinálnom hozzá. Meg nappali képzés tehát 35 éves koromig nem lenne munkatapasztalatom. Túl késő lenne belevágni? Próbálnék mellette dolgozni persze. Anyagilag nem kapnék támogatást. Köszönöm a segítséget.

2022. jan. 5. 20:04
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Hát, én magam nem merném bevállalni.Amúgy nincs a területen semmi tapasztalatom; csak én most ezt így nem merném.
2022. jan. 6. 01:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim válasza:
100%
"minden álmom az" akkor csináld
2022. jan. 6. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%

Igen. Inkább próbáld ki és passziváltass/hagyd abba ha mégsem, mintsem hogy egyáltalán ne jelentkezz.

Sok sikert :))

2022. jan. 7. 04:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm mindenkinek :)
2022. jan. 7. 12:23
 5/6 anonim ***** válasza:
100%
Idén vagyok elsőéves, a legidősebb szaktársam 30-40 között van. Ha tudod állni a költségeket a minimum 5 éven keresztül, úgy hogy mellette nagy valószínűséggel nem lesz saját kereseted (nyilván lehet dolgozni az egyetem mellett, de szerintem ahhoz nagyon meg kell magadat terhelned) és tényleg ezt szeretnéd, akkor persze sok sikert. Csak mérlegelj, hogy számodra ez belefér vagy sem. Esetleg nem gondolkodtál a fogászati szakaszisztens, fogtechnikus, dentálhigiénikus szakmákban? Gyorsabban, kevesebb költséggel teljesíthetőek, esetleg egy B opcióként gondold át. Igaz nem lenne munkatapasztalatod, de ez gyakorlatorientáltabb, mint az általános orvos képzés, ha végzel már praktizálhatsz.
2022. jan. 7. 17:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Szerintem nyugodtan vágj bele! Kezzd el, nézd meg milyen! Ha jól tanulsz később átkerülhetsz államira is. Nehéznek nehéz, de nem lehetetlen. ;)
2023. febr. 22. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!