Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Mit csináljak ha ilyen (anyagi...

Mit csináljak ha ilyen (anyagi) helyzetben vagyok?

Figyelt kérdés

Az az igazság,hogy nem vagyok elég okos,tanult,képzett ahhoz, hogy olyan munkám és fizetésem legyen amiből majd tisztességesen meg lehetne élni.

Én azt a réteget képviselem aki a szerény fizetésért és minimálbérért fog dolgozni.

Ráadásul már olyat is hallottam,hogy idővel,de be fogják vezetni,hogy a minimálbéreseknek nem jár teljes körű egészségbiztosítás.

Mik az esélyeim és a lehetőségeim, hogy munkakört találjak amiből majd megélek esetleg még a család is szóba jöhet?



2014. okt. 2. 22:46
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Okosodni, tanulni, képezni magad mindig lehet! Minimálbéres munka mellett is.. sőt, akkor kötelező!
2014. okt. 2. 22:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
A nagyon gazdagok és a most multi cégeket vezetői is a nulláról kezdték, hitelből. Ez még nem akadálya, hogy gazdag legyél,vagy legyen pénzed, igaz merésznek és talpraesettnek kell lenni.
2014. okt. 3. 12:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Nem értem a para okát! Mindenki ijen helyzetbe van.
2014. okt. 3. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Nem mindenki,mert én nem vagyok talpraesett(nagyon nem) sem merész és a tanulás nagyon nem megy. Miből fogok megélni ha az komolyabb munkának is kevés a bérezése?
2014. okt. 3. 22:58
 5/6 anonim ***** válasza:
Lehet, hogy csak túl maximalista vagy magadhoz képest. Meg kell próbálnod és el kell hinned, hogy te is képes vagy legalább kicsidenként, de biztosan előrelépni!
2014. okt. 3. 23:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim válasza:
Látszik, hogy bekategorizálod magad, s ezt megváltoztathatatlannak véled. Lehet, hogy nem túl előnyös a helyzeted és az adottságaid, de ez nem olyan valami, amin ne tudnál változtatni. Ez persze munka, olykor kemény munka, de ha van célod az életben, akkor meg tudod találni az utat. Ha nincs célod, akkor az életed puszta túlélés lesz a taposómalomban és a csekkfizetés… te döntesz. Ha a pozitív változás mellett döntesz, akkor meg fogod találni a módját, hogy képezd magad, s meg fogod találni azokat az embereket is, akik tudnak neked segíteni. De ez egy döntésen múlik, amit neked kell meghoznod.
2014. okt. 4. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!