Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Hogyan lehetnék férfias?

Hogyan lehetnék férfias?

Figyelt kérdés

Mit kéne hozzá tennem?

Utálok nő lenni..



2022. jan. 12. 00:41
 1/3 anonim ***** válasza:
48%
Én utálok alacsony lenni, mégsem vagyok transzmagasságú, ezért nem is műttethetem át magam. Neked van róla szakvéleményed, hogy transznemű vagy? Akkor kérj tanácsot hormonterápiára.
2022. jan. 12. 01:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
14%
"Utálok nő lenni.." - ezt a problemat pszichiatrian kezelik.
2022. jan. 12. 08:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Testileg, vagy lelkileg akarsz férfi lenni?

Mi az, amit nem szeretsz a női létben?


Nekem is volt ilyen gondolatom, mert személyileg több bennem a férfi hormon és így én könnyebben, megaláztatások nélkül lehettem volna férfi, mint szőrös nő, akit lenéznek nőtársai. Az identitásom, a humoros is férfias. A volt barátom szerint kicsit a mozdulataim is. Olyan emberekkel jöttem össze eddig, akik biszexuálisok. Így önmagam tudok lenni, nem kell titkolnom, mi vagyok. De mégiscsak nő vagyok.


A férfiasságnak belülről kell jönnie. Szerintem máshogy nem működik. Ha férfias világnézeted, természeted van, akkor nem nehéz.

2022. jan. 22. 12:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!