Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » A squid game-ben dolgozók,vezé...

A squid game-ben dolgozók,vezérek és a katonák között miért csak férfiak vannak? Miért nincsenek nők?

Figyelt kérdés
Engem meglepett, ne nézzetek hülyének, de én nem láttam mintha bármelyik őrnek is lett volna melle...

2022. jan. 16. 17:25
 1/9 anonim ***** válasza:
100%

Azért, ha a film (sorozat) történetét vesszük alapul, ezek nem kimondott női pozíciók, a fizikai munkavégzést szem előtt tartva.

Bár nekem eszembe sem jutott azt figyelgetni, hogy melyiknek van melle. 😀

2022. jan. 16. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
8%
Xd
2022. jan. 16. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
7%
(Kérdező vagyok)
2022. jan. 16. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
He? Lepontoztok? Ezt nem tudjátok ti észnélek xd
2022. jan. 17. 14:48
 5/9 anonim ***** válasza:
91%

Miért?

Fel kéne pontoznunk a több fiókod miatt?

2022. jan. 17. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
13%
Mondjuk a telós fiókom nem lényeg. Pontozzatok csak ahogy akartok. Csak sokszor vagyok ideges
2022. jan. 17. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
30%

Elég fura kérdés lol

Gondolj abba bele, hogy a valóságban is pl. a rendőrök, katonák, határőrök, szóval a fegyveres szervek, csoportok közt is előbb fogsz férfit találni mint nőt. Ők a bátrabbak, erősebbek, nekik "van" hozzá gyomruk az ilyen feladatok elvégzéséhez. Na meg lelkileg erősek.

2022. jan. 19. 08:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
26%
Én is lepontoztalak :)))
2022. jan. 19. 16:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim válasza:
10%

Mert az nem lett volna ijesztő. És az nézz ki menőn ha egyforma a test nem pedig kifelé domboruló mellek, az már szexi lenne.



Korombantom a háborút! (Kulcs: egyenlőség..) khm..khm.. :D most miva?

2022. jan. 28. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!