Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Szerettetek úttörők lenni?

Szerettetek úttörők lenni?

Figyelt kérdés

2022. jan. 17. 17:39
 1/8 Noren1989 ***** válasza:
51%

Jaja, én voltam a cégnél az első, aki travival dugott.


😅

2022. jan. 17. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%

Melyik cégnél?


Semleges volt, gyerek szerettem lenni, igaz felnőtt is szerettem lenni, így aztán nagy különbség nincs.


Nem volt olyan része, amit utáltam volna. Igazából sok program volt, költöttek a gyerekek szórakoztatására. A politika meg gyerekkorban nem jelentős dolog. A gyerek erősen szűri a hülyeséget.

2022. jan. 17. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
68%
Rossz voltam nem avattak fel úttörőnek..
2022. jan. 17. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
29%
Úttörő nem, munkásőr igen.
2022. jan. 17. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
63%
Nem. Üres, semmitmondó, sablonos, minden érdemi tartalmat, élményt, mondanivalót nélkülöző, erőltetett "programokkal", mondvacsinált "ünnepségekkel" próbáltak minket lekötni, és mindezt belecsavarták egy ideológiai toprongyba, amelyre ajánlott volt minden élethelyzetben jó pofát vágni. Tele volt a pöcörőm a május elsejékkel és a november hetedikékkel úgy, ahogyan az április negyedikei műsorral is. Érdekes, n éve egy adag ürüléket nem dob senki ezekre az "ünnepi alkalmakra", - akkor meg szankcionálták még azt is, ha valakiről kitalálták, hogy ok nélkül próbál(t) távol maradni csak az egyikről is. Minden arra alkalmassá tehető felületről a John Lennin szigorú tekintete nézet le ránk! :D
2022. jan. 17. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
100%
Lya! A 12 pont volt a kedvencem! "Az úttörő csak akkor hazudik, ha a pillanatnyi érdeke ezt éppen megkívánnya!" :D
2022. jan. 17. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
47%
VI. Lenin...
2022. jan. 17. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
78%
pont akkor szűnt meg a rendszer amikor kisdobosból feltörtem volna... nagyon csalódott voltam
2022. jan. 17. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!