Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Szerintetek ez gáz?

Szerintetek ez gáz?

Figyelt kérdés
Sok lányt látok (nem csak influenszereket) a Social Medián,hogy designer ruhákban járkálnak. Szerintetek gáz az,hogy nekem “csak” egy Gucci (eredeti) övem van? A szüleimtől kértem karácsonyra,én magam személyesen mentem megvenni. Törekszem arra,hogy innen több mindent is megengedhessek magamnak ha felnőttem,és önállósódom. Csak annyi a kérdésem,hogy szerintetek kevés ez az egy kiegészítő?

2022. jan. 18. 19:45
 1/8 A kérdező kommentje:
16 éves vagyok
2022. jan. 18. 19:45
 2/8 anonim ***** válasza:
84%
Szerintem az a gáz, hogy ezzel foglalkozol. A többség pont leszarja, hogy van-e guccis öved, pólód stb, nem az a lényeg.
2022. jan. 18. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%

Nem attól függ a presztízsed, hogy milyen ruhákban jársz. Ha márkás ruhákban akarsz járni, tedd, de ettől önmagában nem leszel értékesebb ember.


Egy rakás gazdag ember van, akik egyszerű ruhákban járnak. Mark Zuckerberg híres a szürke póló + papucs kombójáról, vagy Bill Gatest is teljesen hétköznapi ruhákban fotózták le egy nyaralása során.


Ha pasikat akarsz fogni, ahhoz sem feltétlenül a legdrágább dolgokban kell járni. Mással is tudsz kifelé kommunikálni.

2022. jan. 19. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Az influenszer pedig ettől influenszer. Amikor pl. az Almás laptop úgy van fordítva, hogy az arcodba tolja a logót, ott is lehet gyanítani, hogy fizetett hirdetést látunk. A drága ruha is egyfelől reklám lehet, másfelől ezzel is próbálja a nézőket megfogni.
2022. jan. 19. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
56%
Igen,nekem 26 Guccis övem van es8millos cipöm én vettemeg anya penzebol
2022. jan. 19. 16:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim válasza:
73%
Elég gáz ha azt hiszed, hogy egy gucci öv, bárkit is izgat a mai világba. Előbb tanulj meg stílusosan öltözködni.
2022. jan. 28. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
Honnan tudod,hogy nem öltözködöm stílusosan? Egyébként mindenkinek más tetszik, ez relatív💁‍♀️ Amit hordasz annak neked kell tetszenie,ha más elvárása szerint alakítja valaki a stílusát az már rég rossz… lehet,hogy a te szetted nekem nem tetszene,viszont a harmadiknak meg igen. Egyébként egy ilyen övhöz nyilván nem farmert,hanem egy elegáns nadrágot és blézert veszek fel,általában vagy szürkét vagy feketét.
2022. jan. 29. 10:43
 8/8 anonim ***** válasza:
100%
Engem mondjuk kimondottan taszít egy ilyen "kiegészítő" de ha neked tetszik...virágozzék minden virág...
2022. febr. 13. 00:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!