Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Miért nem ismered be, hogy...

Miért nem ismered be, hogy nem vagy annyira segítőkész, amennyire állítod?

Figyelt kérdés

Kértem egy nagyon egyszerű dolgot a GYK felhasználóitól. Egy kb. 10 perces feladat lett volna az egész. Sokan eleve fel se ajánlották a segítségüket. De mégrosszabb, hogy sokan felajánlották, majd miután elmondtam miről van szó, visszamondták.


Miért olyan nehéz neked is beismerned, hogy nem fűlik a fogad mások megsegítésére?


2022. jan. 20. 11:04
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:
Én szívesen segítek, persze attól függ miben. Pl hajlandó lennék segíteni matekból 10 percen keresztül. Ha olyasmit kérsz, amit nem tudok teljesen anonim módon megtenni, akkor eleve kizárt.
2022. jan. 20. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 anonim ***** válasza:
100%
Vagy ha pl. meztelen vagy intim fotókat kér a kérdezö, az is a nem teszem meg, mégha nem is tartana sokáig kategória.
2022. jan. 21. 15:26
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!