Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Mi történik amikor mélyen...

Mi történik amikor mélyen egymás szemébe nézünk?

Figyelt kérdés
Olyan fura érzés.

2022. jan. 21. 15:08
 1/7 anonim válasza:
19%

Én azt nem tudom milyen az amikor mélyen egymás szemébe néz valaki, de komolyan…

Ha valakire szemébe bámulok több másodpercig, az már az? Vagy mitől mély?

2022. jan. 21. 16:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
81%
Igen, ez valóban különös. Az "én"-ről szól, és az nagyon titokzatos. A tekintet nem anyagi.
2022. jan. 21. 16:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
38%

"Mi történik amikor mélyen egymás szemébe nézünk?"


- par masodperc mulva repul az elso pofon! :)

2022. jan. 21. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
82%
Olyan mintha kicsit belelátnál a másikban. Van akinél látni a gonoszságot, lenézést. Van akiben ellenkezőleg a kedvességet, őszinteséget, stb. Nagyon könnyen el lehet benne varázsolódni.
2022. jan. 21. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:

Először is én mindenkinek zöld pipát adok, ne zavarjon senkit az alacsony értékelés, sok a troll.

Tényleg olyankor valami érdekes érzés fogja el az embert, valamiféle mélyre hatoló érzés.

Régen alig mertem hosszabban valakinek a szemébe nézni. Ez több dologtól függ persze, pl. idegen embernél az ember eleve ódzokodik, de én már nem válogatok, hiszen az nem bűn. Jó, lehet hogy van olyan ember aki ezt fenyegetőnek érzi vagy kicsit félelmetesnek, és ezért aszerint reagál, de érdemes néha kockáztatni. Csak nem ver meg :))

Ha mégis, talán nem halok bele, veszélyes játék ezt aláírom.

Tényleg néha annyira érdekes szemekbe futok, hogy megkérdőjelezek mimdent amit előtte gondoltam volna.

Amikor meglátok egy szemet, aztán a pupilla méretét, és akörül azt a csodaszerű meseszép környezetét, amiben a kis fekete pont változtatja a méretét, eltudnék olvadni. De néha olyan mély, mintha a kettőnk tekintete összeolvadna, vagy eggyé válna, nem tudom.

2022. jan. 21. 23:00
 6/7 anonim ***** válasza:
38%

Na jó ez azért beteges, azt hittem komoly a kérdés.

4es voltam.

2022. jan. 22. 09:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
63%

"De néha olyan mély, mintha a kettőnk tekintete összeolvadna, vagy eggyé válna"

2es vagyok: igen, a szerelmeseknél ez történik:)

Amit írtam, gondold át. Nem szemészeti vizsgálódás ez - hanem lelki, nem anyagi. Néha egy tekintetből többet megértünk egy másik emberből, mintha hosszú beszédet tartana magáról.

2022. jan. 22. 16:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!