Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Mit tegyek ez ellen?

Mit tegyek ez ellen?

Figyelt kérdés
Szóval arról van szó hogy az osztalytársaim kötekednek szekálnak. Pl kiveszik a kezemből a könyvet, kiabalnak velem meg ilyenek és ez miatt bennem olyan félelem van hogy egész nap ezen agyalok már étvagyam is alig van már magától a gondolattól rosszul vagyok hogy mi lesz ha elkezdenek kötekedni. Annyira félek hogy míg más azt várja mikor lesz szünet én azt várom mikor csengetnek be mert általában nagyszünetben szoktak kötekedni. Mit tegyek nagyon rossz érzés ez az egész. Gondoltam szólok az igazgatónak de akkor nem tudnék tovább oda járni mert tudná mindenki hogy pl miattam rugtak ki őket. Mit tegyek?
2022. jan. 27. 10:34
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:

Szólj az osztályfőnöknek. Ha az nem lép az igazgatónak. Nem a kirúgásuk lesz az első hidd el.

Másopció nem nagyon van azalapján amit írtál... Gondolom nem fogod kiütni a hangatót a bánatba, hogy aztán leálljanak.

2022. jan. 27. 10:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
100%

Ennyiért nem rúgnak ki senkit. Kapnak egy figyelmeztetést, hogy viselkedjenek normálisan. Aki ezek után is olyan hülye, hogy tovább csinálja, az saját magának intézi el a kirúgást és nem te rúgattad ki.

Amit itt a kérdésben leírtál, el kell mondanod legalább az osztályfőnöknek, különben nem lesz vége. Azt bántják, aki hagyja magát, és ha nem tudod egyedül megvédeni magad, akkor segítséget kell kérni.

2022. jan. 27. 10:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
Mindenképpen először az osztályfőnöknek. Ez bullying...
2022. jan. 27. 11:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
Szerintem meg menj oda és vágd szájba. Bocs, hogy ilyen aggresszív cselekvést ajánlok, de ezeknek csak az használ.
2022. jan. 27. 11:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
Nekem az a tapasztalatom, hogy ha úgy teszel, mintha nem érdekelne, hogy mit csinálnak, akkor egy idő után abba hagyják. Át is mehetsz másik iskolába, ha annyira zavar. Vagy kezdj el beszélgetni az egyikkel és lehet, hogy megkedvel. Van egy olyan pszihológiai trükk, hogy ha odaülsz mellé látni fogja, hogy magabiztos vagy és nem fog bántani. Vagy kérj tőle egy apró szívességet (pl kérj kölcsön tőle egy hibajavítót) és köszönd meg neki és nem tudom, hogy de ezzel is jobban megkedvel. De gondolj arra, hogy azért csinálják, mert féltékenyek rád, mert látják, hogy jobb vagy, mint ők és ezzel akarnak lehúzni. Csak légy magabiztos!
2022. jan. 27. 14:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:

Vagy azért piszkálják, mert nem védi meg magát, és a gyengébb emberbe könnyebb belekötni és levezetni rajta a feszültséget, vagy kiélni a genyóságot.

Ez így látatlanban úgysem lehet megmondani, ahogy egy áldozat típusú embernek is hiába mondod hogy vágja orrba a zaklatót, úgysem fogja megtenni. Az erőszak eleve nem megoldás, nem fogja lezárni az ügyet, és még okot is ad arra, hogy rászálljanak.

Ezért kell szólni az osztályfőnöknek. Az nem árulkodás, hogy megvéded magad.

2022. jan. 27. 14:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:

✅ Nagyon helyes lenne, ha az igazgató kirúgná őket...

✅ MERT amúgy ez a dolga.

✅ Ne az osztályfőnöknek szólj !

✅ Az igazgatónak !

✅ Ha nem teszed meg, ezek ballagásig ezt fogják csinálni.

2022. jan. 27. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:

✅ Nekem volt egy osztálytársam aki ezeket csinálta ! (magas volt és termetes).

✅ Aztán felnőtt korára - elkezdett a bátyjával/unokatestvérével öregezni.

ℹ️ ÖREGEZÉS : Betörés idős emberekhez a faluszélén - és bántalmazzák,kínozzák amíg nem hajlandó átadni az értékeiket (ha egyáltalán volt neki). Jó esetben ! Rosszabb esetben - a bántalmazott nem éli túl. Mert meg...

✅ Nah, mivel gyermekkorában nem volt fegyelmezve. Bezony erre az útra tért - és ÖREGEKET kínoztak/bántalmaztak napokon keresztül - aztán kiderült hogy nem is volt vagyona az öregnek...

❌ Utoljára lábpereces jeladóval láttam .

2022. jan. 27. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
Ezt miért kellett úgy kiírni, mint egy retardált? Vissza fogják törölgetni a válaszaidat, ha így bármilyen indok nélkül teleszórod mindenféle emojival. Ez nem egy közösségi oldal, nem kell a hangulatot ábrázolnod. Értelmes ember meg fogja érteni a szövegből is.
2022. jan. 27. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:

Először is amíg nem állsz ki magadért addig ez nem fog megszűnni. Sajna a konfligtusokat nem lehet megspórolni.

Kiabálj te is! Vedd vissza a könyvet, fuss utána verd pofán! Ez így megy...

Az ilyenekkel másképp nem fogsz zöld ágra vergődni.

2022. jan. 30. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!