Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Mit tegyek ez ellen?

Mit tegyek ez ellen?

Figyelt kérdés
Szóval arról van szó hogy az osztalytársaim kötekednek szekálnak. Pl kiveszik a kezemből a könyvet, kiabalnak velem meg ilyenek és ez miatt bennem olyan félelem van hogy egész nap ezen agyalok már étvagyam is alig van már magától a gondolattól rosszul vagyok hogy mi lesz ha elkezdenek kötekedni. Annyira félek hogy míg más azt várja mikor lesz szünet én azt várom mikor csengetnek be mert általában nagyszünetben szoktak kötekedni. Mit tegyek nagyon rossz érzés ez az egész. Gondoltam szólok az igazgatónak de akkor nem tudnék tovább oda járni mert tudná mindenki hogy pl miattam rugtak ki őket. Mit tegyek?
2022. jan. 27. 10:34
1 2
 11/12 A kérdező kommentje:
Jó csak az a baj ,hogy én nem tudok kiabálni mindig mondtak nekem ,hogy nagyon halk vagyok.
2022. jan. 31. 13:42
 12/12 anonim ***** válasza:

Hagyjuk a hülyeséget! Kiabálni mindenki tud ha felb.sszák az agyát!

Vagy kiállsz magadért vagy nem fognak leállni. Ennyire ne legyél életképtelen!

2022. febr. 4. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!