Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Van egy tanárom akitől már...

Van egy tanárom akitől már félek. Mit tegyek? (Többi lent.)

Figyelt kérdés

A földrajztanárom, aki nem mellesleg az igazgatóhelyettes idén nagyon rám kattant. Az órákon csak engem szólít fel, órák után mindig oda jön. Ha valamit rosszul csinálok, annyira fel fújja. Ezek mellet meg olyan megjegyzéseket tesz, hogy: nagyon szép szál lány vagy, szépséges Mátkám, elvarázsolsz stb…

Ma azt mondta óra után, hogy: “Amikor meglátlak lángok gyúlnak bennem, de egyben elönt a szomorúság, mert nem figyelsz rám.” Mit tegyek? Hányingerem van ettől a tanártól. 53 éves…


2022. jan. 27. 16:44
 1/5 anonim ***** válasza:
84%
Én a helyedben elmondanám a szüleimnek.
2022. jan. 27. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
0%
💊 MATILDÁM , sztem kicsit sokat vettél be a tablettákból, nem gondolod ? :) 💊
2022. jan. 27. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim válasza:
Melyik iskola ?
2022. febr. 10. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 xp ali ***** válasza:
Igen, első körben szülők. Másodsorban tanulni kell és akkor nem buksz meg. Ha fizikai félelem, akkor ez komolyabb ügy és én nem tudom, kihez kell/lehet fordulni.
2022. febr. 19. 10:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 xp ali ***** válasza:
Soha de soha ne maradj egyedül a teremben. Össze kell fogni a barátnőiddel, és ha erről van mondjuk felvétel, vagy tanúk bizonyítják, akkor lehet tenni lépéseket.
2022. febr. 19. 11:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!