Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Szerinted, mint olvasót...

Szerinted, mint olvasót zavarna, ha a könyvet E/1.-ben írnám,vagy azt javaslod, hogy E/3.-ban írjam?

Figyelt kérdés
2022. jan. 28. 14:09
 1/4 anonim válasza:

Saját véleményt írok. Szerintem jobb ha E/1-ben van, mert úgy számomra érdekesebb. Ha kitalált történetet írsz, akkor valóságosabbnak tűnik. Így olyan, mintha te is ott lettél volna a helyszíneken, és egy saját látásmódot írnál. Azt javaslom, hogyha esetleg több szálon fut a cselekvés, a főszálat írd E/1- ben, a mellékszálakat, illetve ahol nem vagy ott személyesen azokat E/3-ban.

Sok könyvet olvastam, és valamiért jobban szeretem ha az író a saját szemszögéből ír.

2022. jan. 28. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim válasza:
E/1-ben ird, mert mint olvasó, magam fogom belehelyezni a szereplő helyébe, mintha velem történne. Imádom az olyat, ami személyessé tesz egy könyvet (Vavyan Fable Vis Major sorozata és Halkirálynö sorozata is E/1).
2022. jan. 28. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Akkor egy másik vélemény: én éppen az E/3-at szeretem, kedvelem.

Nekem jobban bejön, és úgy találtam írni is könnyebb benne.

2022. jan. 28. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:

Mindannyiótoknak köszönöm a válaszát!

Zsóka96, ha szereted az E/1-es könyveket tudok ajánlani párat. Pl.: Stephanie Meyer - Alkonyat-sorozat, Stephanie Meyer - A Burok

3. válaszoló, én könyebbnek találom E/1-ben írni, mert E/3-ban túl sok ember nevét kell folyamatosan leírni.

2022. jan. 29. 08:08

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!