Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Valaki tud jó könyv-sorozatokat?

Valaki tud jó könyv-sorozatokat?

Figyelt kérdés
Mostanában nagyon sokat olvasok, és nincs több ötletem, mit is olvassak következőnek. Ha tudtok jó sorozatokat kérlek írjátok meg. Romantikus, scifi, vagy fanatsy a kedvenc témám és ilyen témájút szeretnék kérni, ha tud valaki. Leírom miket olvastam, hogy fölösleges válaszok ne legyenek. Pl: Elisabeth Gnome - Fairy Oak, J. K. Rowling - Harry Potter, Csillagok háborúja, J. R. R. Tolkien - A Gyűrűk Ura, Stephanie Meyer - Alkonyat, Cassandra Clare - A Végzet Ereklyéi, Cassandra Clare - Pokoli szerkezetek.
2022. jan. 30. 13:07
 1/3 anonim ***** válasza:
Csillagok háborújás könyv van vagy 180, mindet olvastad?
2022. jan. 30. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Hát, nem, de nekem az eredeti történet volt az érdekes. Persze belenéztem Han Solo legendájába is, de azt nem találtam túlságosan érdekesnek, így abbahagytam.
2022. jan. 31. 16:52
 3/3 anonim ***** válasza:
Terry Pratchett Korongvilág könyvei
2022. febr. 5. 16:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!