Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Van e olyan ahol Wellness...

Van e olyan ahol Wellness hétvégéket lehet megpályázni. Vagy igényelni?

Figyelt kérdés

Szóval.a hugommal arra gondoltunk hogy mivel a szüleinknek most lesz a 28.házassági évfordulojuk egy ilyesmivel ajándékoznánk meg öket,pénzünk nincs nagy dolgokban gondolkozni,de ugy érzem kijár az ilyesmi nekik is elvégre több mint 20éve nem voltak sehol együtt,ugy együtt-együtt gyerekek nélkül pihenni vagy bármi.Szeretném ha kikapcsolodának egy kicsit..akár egy napos vagy hétvégi pihenésre gondoltam..

van ilyen?hogy esetleg megpályázni lehessen egy ilyen hétvégét?

elöre is köszi


2010. szept. 10. 12:06
 1/3 anonim ***** válasza:

Pályázni nem tudom, de volt egy olyan dolog hogy lehetett "igényelni" szelvényt, amivel el lehet menni egy adott szállodába, ők fizetik a szállást, nektek pedig csak az étkezést kell állni.

Mi megvettük, ha gondolod szívesen átadom.Kipróbáljátok, csak nézzetek utána nagyon, mi sajnos nem tudtuk kihasználni, így nem tudom igaz e vagy sem.Ha igaz legfeljebb később küldesz valamit cserében.Ha érdekel küldj privit.

2010. szept. 10. 13:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:

Nagyon szépen köszönöm a válaszod:)

milyen jellegü pontosan ez a szelvény?

ilyen szaunába,gyogyfürdökben vagy más egyéb helyen is lehet használni??érdekel az ajánlatod,de sajnos nincs pénzem ezt megvásárolni töled..mire gondoltál?mit küldhetnék neked cserébe érte??

kérlek válaszolj.

Elöre is köszi

Anita

2010. szept. 11. 10:57
 3/3 anonim ***** válasza:

Na, bocsi csak nem igazán volt időm eddig.

Mivel Mi nem használtuk fel, így nem tudom mennyire igaz a dolog, ismerősök voltak , Ők azt mondják az.

De hogy ne legyen belőle gondod neked sem, :írd be a keresőbe azt hogy Eurorest és amikor bejön a főoldal olvasd el a szabályzatot.

Van egy olyan menü a bal felső sarokban hogy" Hogyan lehet ingyenes éjszakákhoz jutni?"

Ott leírja hogy ha e-mailt küldesz, akkor kapsz egy utalványt.Előbb próbáld ki így és ha nem sikerül (utánvétellel 3400ft volt nekem) akkor írj rám privátban és elküldöm a mienket.

Ha sikerül, akkor legfeljebb az utánvételesem árát kérem, de csak akkor:).

Próbáld ki és jelezz vissza!

2010. szept. 12. 14:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!