Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Mi Hatake Kakashi személyiségé...

Mi Hatake Kakashi személyiségéről a véleményetek, szerintetek egy kedves ember?

Figyelt kérdés

2022. jan. 31. 21:47
 1/7 anonim ***** válasza:
100%

Én adom a fejit. "Hatake Kakashi, the copy ninja", "Hatake Kakashi of the Sharingan". Ő Mr. Worldwide. 😎


Egyébként bosszant, hogy lebecsülik Hokage Kakashit. A dude no joke, sokkal erősebb, mint volt régen Sharingannal. Ezt konkrétan ő maga jelenti ki. Most, hogy nincs Sharinganja, ami zabálja a chakráját, minden létező statja sokkal erősebb lett, mert ugye nem ég el a chakrája és tudja mindenét azzal boostolni. Sokkal jobb stamina, speed, strength, minden. Új jutsut is fejlesztett, amit elfelejtettem, hogy mit tud, csak az maradt meg, hogy brutális kemény.


Úgyhogy yes. Ne tessék lebecsülni Kakash senseit! Vadállat az ember.

2022. febr. 1. 06:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
És szerinted 1 jó tanár volt?
2022. febr. 1. 19:27
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
Véleményem szerint egy kihagyhatatlan karakter kakashi… már az elején is nagyon szerettem, stílusa is a beszéde… Hogy kedves e? Az a fajta aki minden áron meg védené a társait, voltak hibái és rossz dolgai de összeségében egy rendes karakter. Tanárnak annyira jónak nem mondanám de rossznak sem, olyan sok dolgot nem tanított mint tanár (sasuke villám elem/chidori és naruto szél elem/ szél elemű rasengan sakura meg…. Hát neki semmit.. azért megnéztem volna hogy esetleg egy genjutsu-t tanít neki, hiszen sakura elején arra hajlott), de mint felügyelőnek megfelelő volt.
2022. febr. 1. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 everlight ***** válasza:
92%
Túlértékelt.Ő lett a hokage,Naruto és Sasuke végezték a munka 90 % át.
2022. febr. 2. 23:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Én bírom Kakashit. Azok után hogy mennyi tragédián esett át fiatalkorában, csoda hogy nem kattant be mint Sasuke.


Szerintem amúgy jó felállás ez a Kakashi a hokage, Naruto meg Sasuke pedig a "végrehajtó kezei". Kakashi okosabb, tapasztaltabb, racionálisabb mint Naruto, viszont nyilván nem olyan erős. Sasuke pedig sztm jó hokage lenne, csak hát a múltja miatt senki nem fogadná el, vagy csak vészhelyzet esetén.

2022. febr. 6. 08:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Szerintem egy kedves ember, ha az akar lenni. Mindig rajta van a gyerekkora árnyéka, de sokat fejlődött.

Tanárnak viszont utolsó... Az alapképzést muszájból megcsinálta, utána viszont szart a tanítványaira. (Kivéve Sasuke chidori edzését.) Bőven ráfért volna még mindenkire a tanítása, mert shinobiként és már emberileg is sokat tud, mégis mint a felelősségtudat mintaképe, pont A Tűz Akaratának, jövő generációjának a fejlesztésében alig vett részt. Több szerepet is írhattak volna neki. A háborúban azért rendesen hely állt, de sajnos Kakashi egy kihasználatlan karakter.

2022. febr. 19. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Ja, és Naruto szél edzése.
2022. febr. 19. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!