C# vagy Python?

Figyelt kérdés
Tavaly érettségiztem infóból, ahol Pythont tanultam, de kb egy sort írtam az érettségin. Most egy egyetemi képzésen C#-ot tanulok, de szeretnék újra érettségizni, hogy bekerüljek BSC-re. C#-ra sem mondanám, hogy megy. Szerintetek melyik érdemesebb érettségin? A Python szerintem könnyebb, mondhat bárki bármit, pedig egyiket sem tudom igazán. Viszont az egyetemen valószínűleg C# lesz.

2022. febr. 1. 18:57
 1/3 anonim ***** válasza:
Ha most az érettségi a cél, akkor az, ami jobban megy és biztosabb, vagyis Python (ha jól értem.)
2022. febr. 1. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Ha egyiket se tudod igazán, akkor lehet nem kellene erőltetni. De egyébként a Python könnyebb az érettségi feladatokhoz.
2022. febr. 1. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Python, mert könnyebb tanulni. Fizess ki egy Udemy kurzust, nézz videókat, gyakorolj sokat, és érettségire simán megtanulod haladó szinten.
2022. febr. 1. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!