Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Miért van az, hogy itt a...

Miért van az, hogy itt a gyakorikérdéseken csak kb. minden tizedik válasz értelmes válasz a kérdésre, a 90% csak kötekedés és beszólogatás?

Figyelt kérdés
Sokszor írtam már ki kérdést különféle témakörökben, mert az ember nem lehet minden szakmában otton. Értelmes, konkrét kérdések, melyre kereséssel nem kaptam választ, ezért gondoltam, hogy hátha van valaki szakmabeli, aki segíteni tud. Viszont a válaszok 90%-a csupán kötekedés. Egy részük ír valami hülyeséget, mert vicces akar lenni, de nem sikerül neki, egy részük megkérdőjelezi, hogy minek az nekem, de a többségük bántó, és lenéző. Nem vagyok idióta, de mivel más jellegű diplomám van, nem értek én sem mindenhez. Viszont annyira nem vagyok hülye, mint amilyennek a válaszadók beállítanak. Ez sokszor sértő. Ha nem tud értelmes választ adni, akkor inkább ne írjon semmit, de mi szükség van arra, hogy kötekedjen?

2022. febr. 8. 12:15
 1/3 anonim ***** válasza:
100%

Minden anonim felület velejárója ez a jelenség. Egyrészt sokkal durvább hangnemet megengedsz, mert nem tudod/látod kivel beszélsz, másrészt nincs vagy nagyon enyhe a következménye, harmadrészt sokaknak az ilyen felület a stresszlevezetés eszköze.

Szintén nem segíti a helyzetet, hogy ez az oldal hírhedt arról, hogy ide lehet jönni és mindenféle hülyeségeket beírogatni, hátha bekerül egy humoros gyűjtőbe a kérdésed vagy válaszod, és a trollokat is elég visszafogottan tiltják. A tematikus facebook csoportok átveszik a segítő közösségek helyét, ez elszívja innen is az embereket, és felgyűlik a maradék kártékony felhasználók száma, akik a névtelenség miatt vannak jelen, nem azért mert segíteni akarnak. Ez pedig felgyorsítja azt, hogy a normális és segítséget váró emberek inkább keresnek más felületet, amitől még inkább csak az egymást etető trollok maradnak itt. Ez lesz ennek az oldalnak a veszte pár éven belül, amikor végleg felborulnak az arányok.

2022. febr. 8. 12:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
76%
A kérdések aránya sem jobb.
2022. febr. 8. 13:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

azért, mert ez az oldalt már jobbára frusztrált emberek használják arra, hogy levezessék a feszültséget.

itt mégis csak jobb, nem?:) hiszen kint az utcán pofán vágnák őket.


egyébként engem alapvetően 2 csoport fáraszt rohadtul:


1, a szereptévesztéses idi.óták: akik azt hiszik, a szüleim, és nevelni akarnak, vagy úgy csinálnak, mint ha övék lenne az oldal, és elmagyarázzák, legközelebb hogyan fogalmazzak


2, a vicceskedő humortalan emberek


az egyesnek meg igaza van: más oldalakon már sokkal hamarabb kapsz választ, ez az oldalon pár éven belül már csak trollok lesznek


ne vedd magadra, szinte minden magyar fórumon zuhan a színvonal. pl. a PC fórumon kb. 90% elmebeteg.

2022. febr. 25. 16:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!