Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » A boldogság nyomábanhoz...

A boldogság nyomábanhoz hasonló filmek?

Figyelt kérdés

Sziasztok!

Tudnátok "A boldogság nyomában" - hoz hasonló filmeket ajánlani nekem?

Természetesen kerestem én is, találtam is párat, de azokat már megnéztem,hátha tudnátok olyat írni ,amit még nem láttam, vagy elkerülte a figyelmem.

Ami megfogott benne,hogy "Chris" a főszereplő minden tőle telhetőt megtett,hogy a családjáról gondoskodni tudjon,a felesége mégis többre,másra vágyott,és ezért még a gyerekét sem sajnálta elhagyni a legnagyobb nehézségek idején.És bár nagyon fájt a férjnek, a gyerekéről ő mégsem volt hajlandó lemondani,mindent megtett érte, és nem csak a fizikai szükségleteire figyelt,hanem a gyermek lelkére is,nem magát helyezte előtérbe,ahogy az anyuka tette,hanem a kisfiát.


Sajnos én is ebben a cipőben járok,a férjem épp készül elhagyni a családját,engem és a lányom,mert valami "újra" vágyik.Sok erőt merítek ezekből a filmekből.Egyrészt,mert a lányomnak is egyedül én maradok,és másrészt pedig,hogy a filmeken keresztül,úgy mond külső szemlélőként is belelátok ilyesfajta élethelyzetekbe.Látom,hogy igenis léteznek felelősség tudatos férjek,családfők is,akik nem a saját önző vágyaikat helyezik a család elé.Hogy igen is a jó oldalon állok,mert nem én dobok el mindent,nem én szállok ki mindent hátra hagyva,hanem maradok,és próbálok helyette is helyt állni.Hogy attól hogy ez a felfogás sajnos mára már megszokott, és elterjedt lett, attól még,nem normális, és semmiképp sem helyes.

Kicsit hosszú lett, de köszönöm,ha tudtok ilyen jellegű filmet ajánlani



2022. febr. 10. 19:33
Sajnos még nem érkezett válasz a kérdésre.
Te lehetsz az első, aki segít a kérdezőnek!

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!