Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Félek a gólyatábortól! Hogyan...

Félek a gólyatábortól! Hogyan tudnék megnyugodni?

Figyelt kérdés

Nagyon nehezen tudok megnyílni emberek előtt, nagyon félénk vagyok. Rettegek, hogy mit fognak rólam gondolni, úgy összességében. Hogyan tudnék ennek ellenére természetesen viselkedni, hogy minél szimpatikusabb lehessek? Már vannak, akik ismerik egymást, én meg még azt sem tudom, hogy ki mellé ülök majd a buszon.És elég sok olyan ember van, aki kicsit ellenszenves számomra, bár tudom, hogy nem lehet kép alapján ítélni. Hogyan tudnám leküzdeni ezeket az érzéseket, hogy nyugodtan, és mosolyogva tudjak megismerkedni velük?

15/l



2014. aug. 2. 20:57
 1/2 anonim ***** válasza:
Sajnos teljesen sehogy ez ilyen tré dolog ha ilyen a természeted :D Annyi lesz, hogy félsz előtte és valószínűleg semmi rossz nem fog történni és mennek magától a dolgok szóval ne aggódj.
2014. aug. 2. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
maguktól*
2014. aug. 2. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!