Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Van valami gyógymód az ,,én...

Bakó Zaránd Benedek kérdése:

Van valami gyógymód az ,,én démon vagyok" személyiségű személyek számára? (Alvilági fanokat megkérem, hogy ne olvassák el ezt a kérdést, mert nagyon meg fogom szólni őket benne.)

Figyelt kérdés

12-16 éves korú személyeknél gyakran meghallom ezeket a sátánistás szövegeket (egy példa benne van a fő kérdésben) és nagyon szídják a Kereszténységet.


Esetleg az ilyen személyeket tényleg megszállták démonok, vagy csak valami családi háttér problémájuk van (, vagy csak egyszerűen hülyék)?


Meg lehet-e gyógyítani őket, vagy valahogyan el tudom kerülni őket?



2022. febr. 15. 17:39
 1/2 anonim ***** válasza:
70%

Feltűnési viszketegség. Idővel elmúlik.

Deee ismerem a jelenséget, fiatal lányoknál nagyon idegesítő tud lenni:D


Kétlem, hogy segítene, de egy kis tájékoztatás a sátánizm9us témájában valamivel hozzájárulhat az őrület gyorsabb megunására:

https://www.youtube.com/watch?v=k1awh9Peni0&t=10s

2022. febr. 15. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 Godaime ***** válasza:
38%
Ha a kereszténységet szidják, akkor tökéletesen egészségesek és békén kell hagyni őket.
2022. febr. 15. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!