Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Tudnátok segíteni ebben?

Tudnátok segíteni ebben?

Figyelt kérdés
Tudom, nem ez a világ legfontosabb kérdése, de pár napja eszembe jutott egy cukorka, amit régebben mindig ettem, de sajnos nem emlékszem a nevére. Ilyen “klasszikus” kis fémdobozban volt, fehér volt a színe a cukorkának és jó mentolos volt. És ez lehet furcsán fog hangzani, de úgy emlékszem mintha Playboy márkájú lett volna. Valahogy úgy rémlik hogy a kis dobozon az ikonikus nyuszifej virított, és többféle színű volt a doboz is (gondolom az ízek miatt, pl ha jól emlékszem volt lila, zöld stb). Sajna neten semmit sem találtam arra hogy “Playboy cukorka”, ezért is gondolom azt hogy rosszul emlékszem a márkájára. Talán 10-12 évvel ezelőtt vettem/kaptam utoljára. Nagyon remélem valaki fel fogja ismerni!

2022. febr. 17. 23:48
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Playboy Peppermint Candy-t találtam ebayen. Nem tudom, hogy arra gondoltál-e.
2022. febr. 18. 02:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Igen, arra! Nagyon szépen köszönöm a segítséget!!!
2022. febr. 18. 07:31
 3/4 anonim ***** válasza:
100%
Igazán nincs mit :) Velem is volt, hogy valamit 1000 évig kerestem, utána olyan jó érzés megtalálni
2022. febr. 18. 11:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Én is sokszor vagyok így :)
2022. febr. 18. 11:36

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!