Szerintetek gáz?

Figyelt kérdés

Sziasztok!

Szerintetek gáz ha egy lány nagyon sok fiú ruhát vesz fel?

Mostanában csak a férfirészlegről vásárolok,mert azok a ruhák szerintem kényelmesebbek,és jobban is tetszenek,és mellékesen sokszor olcsóbbak is.szerintetek gáz?

17/L


2022. febr. 21. 20:04
 1/6 anonim ***** válasza:
Nem. Vannak, akiknek bejönnek a tomboy lányok, és nem csak a leszbikusoknak. Másrészt vannak uniszex ruhák, amiknél nem lehet egyértelműen első ránézésre azt mondani, hogy a fiús vagy lányos.
2022. febr. 21. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Egyik osztálytársam is nagyrészt fiúrészlegről vásárol, szerintem, ha neked úgy kényelmes, és jól is érzed benne magad(!!!mint lelkileg, hogy nem zavar, hogy mások esetleg gondolhatják, hogy úristen, férfi ruhát hordaasz?!), akkor szerintem nem gáz.
2022. febr. 21. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%

Nem gáz!

De bezzeg ha én felveszek egy rakott szoknyát, rámhívják a rendőrt... 42F.

2022. febr. 21. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Azért a "nagyon sokat" jó lenne definiálni. Ha harminc-negyven darabnál többet veszel fel, az már elég gázul fog kinézni.
2022. febr. 21. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
3. (2022.02.21. 20:43) Vagy megkergetnek, azért mert egy kicsit platformosabb cipőt veszek fel (Converse platformos), vagy egy szolidabb éktalpú bokacsizmát (imádom). 44F
2022. febr. 21. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
5. vagyok (2022.02.21. 22:06): Nem gáz. El kéne ezt a marhaságot felejteni végre. Mindenki vegyen fel azt ami neki kényelmes, és jól érzi benne magát.
2022. febr. 21. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!