Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Mit tegyek az érdekében, hogy...

Mit tegyek az érdekében, hogy békén hagyjon az osztálytársam?

Figyelt kérdés
Amióta elkezdőtött az új tanév, azóta az egyik osztálytársam nem hagy békén, a nyakamban van folyamatosan,már annak örülök, hogy néha le tudom hagyni. Folyamatosan keres, és utasít erre meg arra hogy én azt írjam az adott illetőnek. Órán se hagy békén, szerencsére elültettek mellőle. Instagram történetébe is kitesz, az engedélyem nélkül, és még meg is jelöl. Unom az osztálytársam, nincs tőle egy nyugodt percem se. Arra gondoltam, hogy megvárom az év végét, letiltom mindenhol, és a következő tanévben nem keresem vele a társaságot.. Ti mit gondoltok erről? Valami tipp, hogy valamennyire elfelejtsen, és hogy békénhagyjon?

2022. márc. 1. 17:21
 1/2 anonim ***** válasza:
96%
Pl. az instagram miatt ofő, és a kapcsolatot már most se keresd, ha kérésed ellenére nem hagy békén.
2022. márc. 1. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
100%
Ha továbbra is zaklat első körben ofő, aztán rendőrség.
2022. márc. 1. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!