Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Szisztok! Tudnátok segíteni?...

Szisztok! Tudnátok segíteni? Légyszi

Figyelt kérdés
Ma kiderült, hogy 3-mas lett a szövegértésem. Egész életemben kitűnő tanuló voltam de ugyanígy matekból is kaptam már idén egy 3-mast. Most anyukám nagyon haragszik rám és azt mondta, hogy ha hazaért még kapok (telefonon beszéltünk) és, hogy most mehetek utoljára edzésre, jövő héttől nem. Szerintem nem 3-masra sikerült a dolgozat de csak hétfőn lehet reklamálni a tanárnál. Mit tegyek, hogy anyukám elengedjen edzésre? Azt mondja, hogy az edzés miatt megy le az átlagom de ez nem igaz, így is úgy is ugyanannyit tanulok. Valaki esetleg tudna valamilyen tanácsot adni? (Anyukám nagyon sziguró nem jönnek be nála az ilyenek, hogy:bocsi anyu,nem akartam, legközelebb jobban figyelek) a válaszokat előre is köszi

2022. márc. 4. 14:28
 1/4 anonim ***** válasza:
81%
Ebben egy idegen nem tudsz semmit segíteni. Nem ismerjük anyukádat, sem a körülményeket amitől rosszabb jegyeid vannak. Azt pedig hiába fogja bárki mondani, hogy 1-2 rosszabb jegy egy évben semmit nem számít, ha otthon a versenyistálló szint a követelmény, és csak a kitűnő eredmény az eredmény, minden más csalódás és jár érte a büntetés.
2022. márc. 4. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Köszi a választ, igazad van csak reménykedtem, hogy valaki tud segíteni
2022. márc. 4. 15:23
 3/4 anonim ***** válasza:

Az ki van zárva, hogy kitűnő tanuló lennél ilyen helyesírással. És nem a melléütésekre gondolok.

De hogy a probléma megoldásában is megpróbáljak segíteni: járj anyukád kedvében. Ha tudsz főzni, várd haza vacsorával. Ha ez nem megoldható, takaríts ki és csinálj rendet, mire hazaér. Ha esetleg el vagy maradva valami kérésével, azt sürgősen pótold. Ennél és egy kérésnél + ígéretnél többet most nem tudsz tenni.

2022. márc. 4. 15:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Köszi a segítséget. Egyébként még nem volt 3-masnál rosszabb jegyem tanulmányilag xdd
2022. márc. 4. 17:40

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!