Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Feltettem itt egy kérdést. 3...

Feltettem itt egy kérdést. 3 évig nem jött válasz, majd 6 hónapon belül jött 4. Szerintetek ugyanaz az ember?

Figyelt kérdés

Sziasztok!

A kérdést nem linkelem be mert feleslegesnek tartom. Lényeg, hogy feltettem itt egy kérdést, speciel azt hogy milyen egy specifikus szolgáltatás X cégtől. Erre nem jött válasz 3 évig majd 6 hónap alatt jött 4 (4,5,6 hetes különbségekkel) és bár mindegyik más hangvételű, mind negatív.

Szerintetek az ilyesmit ugyanaz az ember írja más profilokról? Mert az értékeléseik, a pipáik az anonim mellett változnak.



2022. febr. 26. 16:24
 1/6 anonim ***** válasza:
83%

Az értékelés nem a profil jellemzője, hanem csak az adott válaszé. A pipák alapján lehetne arra gondolni, hogy ugyanazé a felhasználóé, de ezt nem lehet bizonyítani. Csak akkor egyértelmű, ha megjeleníti valaki a nevét, a többi pedig tippelés (és vagy igaz, vagy nem).


"Szerintetek ugyanaz az ember?"

Nem. De lehet mégis.

2022. febr. 26. 16:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Én is a pipákról beszéltem :) Köszönöm nagyon a választ!
2022. febr. 26. 16:40
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
Úgy szoktak szintet lépni itt néhányan, hogy régi, elfeledett kérésekhez írnak választ, mert azt úgysem nézi senki. Szóval lehet, hogy ugyanaz az illető, mivel hiába szól úgy a szabályzat, hogy csak 1 felhasználói fiókod lehet, rengeteg embernek van több fiókja. Illetve adott témakörben feldobhatja alul, vagy ha valaki random kérdésekre kíváncsi (varázspálca ikon), akkor is feldobhatta az oldal.
2022. febr. 26. 16:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
51%
A random kérdések funkció csak az elmúlt 30 nap kérdéseiből válogat.
2022. febr. 26. 16:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
100%
De a kategóriákat lehet utolsó válasz szerint rendezni, ott is kerülhet előre a régi kérdés, ha valaki már egyszer rákeresett és válaszolt.
2022. febr. 26. 16:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Írj nekik privátot, akkor talán megtudod a nevüket.
2022. márc. 9. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!