Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Mit kérjek a születésnapomra?

Mit kérjek a születésnapomra?

Figyelt kérdés

Úgy érzem, hogy mindenem megvan, ami kell, telefonom is viszonylag új (ezért nem kell új). A szüleim viszont ragaszkodnak hozzá, hogy kérjek valami „értékesebb" ajándékot, amit meg is értek (16. Szülinap). Ti mit kérnétek? (laptop, Jbl, powerbank, tablet ilyenek vannak)

L



2022. márc. 8. 10:35
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Egy laptop hasznos tud lenni, de én például mostanában már inkább "élményeket" kérek. Rengeteg helyre szeretnék eljutni, így szülinapomra egy hetes nyári utazást kérnék (ha túl drága, kiegészíteném), vagy ejtőernyőzést, olyan programokat, amikre nincs szívem költeni, de ajándékba nagyon szívesen elfogadnám.
2022. márc. 8. 10:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 Dr.med.habil. Genya ***** válasza:

Gondolom, ők ilyen materiális módon tudják kifejezni a szeretetük, nem gond, én is ilyen vagyok picit, ez is egy szeretetnyelv.

Kérd, hogy béreljenek ki valamilyen helyet neked meg a barátaidnak, vagy nyárra kérj élményt.

Vagy esetleg, ha érzed az affinitást, vegyetek rengeteg állattápot, és menjetek el menhelyre.

2022. márc. 8. 11:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Kérj tőlúk egy balatoni vagy dunai hajókázást (Budapest, Bratislva, Bécs és vissza. (Lehet velük együtt, testvéreddel, barátnőddel - megbeszélve annak stzleivel a kiadásokat). Gondolom, hogy fiúval még nem engednének...)
2022. márc. 8. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Elfelejtettem, hogy egy sétarepülést is kérhetsz, 3 személyes repülővel, 4. a pilóta, Gödöllő - Dunakanyar - Pilis - Margit-sziget déli csücske - Gödöllő. Ha kivisznek autóval, meg is várhatnak a reptéren, vagy repüljenek veled együtt. Ezt a gyermeekinktől kaptuk házassági évforddulóra. Jó időben - csodálatos.
2022. márc. 8. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim válasza:
Fényképezőgépet
2022. márc. 10. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Fényképezőgépet nem alálom logikusnak, mert ma már minden mobiltelefon képes a fényképezésre.

Profi fotós esetében más a helyzet.

2022. márc. 10. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Egy kétnapos családi utazást a Forgách Katélyba...
2022. márc. 14. 22:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!