Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Hány évesen kezdtetek el...

Hány évesen kezdtetek el dolgozni?

Figyelt kérdés
Mennyi idősek voltatok mikor először elkezdtetek dolgozni?,milyen volt?, sokat ügyetlenkedtetek elsőnek?mennyi idő volt míg teljesen be nem illeszkedtetek?, és mit dolgozatok?.
2022. márc. 20. 20:44
 1/2 Noren1989 ***** válasza:

12. Még apàm mellett a csalàdi bizniszben. Apàm nehéz ember, nem egyszerű vele szót érteni.


Köztéri fajàtékokat és bútorokat készítettünk.

2022. márc. 21. 07:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

"Mennyi idősek voltatok mikor először elkezdtetek dolgozni?"

17.


"milyen volt?"

Kellemetlen. Valahogy ügyetlen gyereknek tartottam magam. Mégis: iskola után frissen kikerülve, nulla tapasztalattal szinte - szerinted hogy?



"sokat ügyetlenkedtetek elsőnek?"

Mindig minden új helyen ilyen érzéseim vannak.


"mennyi idő volt míg teljesen be nem illeszkedtetek?"

Hosszabb idő kellett, amire legalább lett egy kis rutinom, és gyakorlatom.


"és mit dolgoztatok?"

Első melóhelyem: egy bölcsi, ahol bölcsődei gondozónő voltam.

A második: Gyermekotthoni ápolónő

A harmadik: Idősek otthona - ápolónő


A legtöbb helyen valahogy a munkahelyi légkör nem volt a legjobb.

Az elsőnél a vezető gondozónő volt egy szemét, miatta nagy volt a munkaerő vándorlás. A második helyemen annyi szerencsém volt, hogy több gyermekotthon lévén, átkérhettem magam máshova, vagy áthelyeztek, ha gondoltak egyet.

A harmadik helyen volt a legrosszabb olykor. Rengeteg "vérszívó" munkatárs volt. Mindig mondtam: ha már a munkánk sz@r, egymást minek marni?

Mégis szerettem a munkám, ami inkább hivatás a betegek/gondozottak miatt. Szerettek, de nem maradhattam, mert választanom kellett: az én egészségem, vagy az övék. Három munkakört kellett vinni, és még mindig több munkát toltak az emberre kevés pénzért. Onnan vitt el a mentő. Nem várhattam mag, míg a nagy szürke tepsis kocsi jön el értem, és "lábbal előre" visznek ki.

2022. márc. 21. 11:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!