Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Hány évesen kezdtetek el...

Hány évesen kezdtetek el dolgozni?

Figyelt kérdés
Gáz, ha vki 25 évesen még egyetemre jár és nem dolgozik?
2019. aug. 24. 22:38
1 2 3 4
 1/31 anonim ***** válasza:
Én érettségi után tanultam szakmát. 20 évesen kezdtem dolgozni. Elötte semmi diákmunka nem volt soha, de itthon már kisgyerek korom óta be kellett segítenem a munkában.
2019. aug. 24. 22:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/31 anonim ***** válasza:
60%
19 évesen, suli után fél évvel tudtam a szakmámban elhelyezkedni. Bár sokat számított hogy piacképes, végzettségem lett, de nulla rutinnal nehéz volt így is eladni magam. Pedig csak egy szaros hegesztő vagyok.
2019. aug. 24. 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/31 anonim ***** válasza:
13%
25 évesen nem gáz az egyetem. De ha nem olyan nehéz a szak, miért nem dolgozol mellette? Kell a tapasztalat. Gondolom a pénzügyek miatt nem kell aggódnod, nem is azért mondom, hanem hátha később jól jön egy kis plusz tapasztalat a munkakereséskor.
2019. aug. 24. 22:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/31 anonim ***** válasza:
83%

20-on évesen diákmunkákat csináltam.


Szakmán belül olyan 25-26 évesen kezdtem el dolgozni.

2019. aug. 24. 22:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/31 anonim ***** válasza:
70%
20 évesen lett állandó munkahelyem, suli mellett is. Előtte 16 éves koromtól alkalmanként dolgoztam apunál. Ha szüleid támogatnak és nem várják el hogy egyetem mellett dolgozz akkor nem gáz, egészen addig amíg nem élsz vissza a jóindulatukkal.
2019. aug. 24. 22:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/31 anonim ***** válasza:
76%
25 voltam mikor elkezdtem dolgozni. Addig suliba jártam, volt pár nap diákmeló, de csak ennyi.
2019. aug. 24. 22:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/31 anonim ***** válasza:
11%

18 évesen mentem el dolgozni, másfél hónappal érettségi után. Levelezőn, munka mellett jártam főiskolára, úgy szereztem jogsit és nyelvvizsgát is.

Éppenséggel nem "gáz", de nekem nem lett volna pofám 25 éves koromig eltartatni magam anyámékkal. Nagyon igényeltem anyagilag is a függetlenséget, pedig nem volt rossz a viszonyom velük.

2019. aug. 24. 22:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/31 anonim ***** válasza:
58%
Én 21 voltam mikor elkezdtem dolgozni.
2019. aug. 24. 22:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/31 A kérdező kommentje:

25 vagyok, jogon végeztem januárban. Amellett esélyem se volt dolgozni. Most felvettek egy másik szakra, ami csak nappalin indul. Az utóbbi fél évben nyelvvizsgára készültem. Szeretnék munkát, de csak a pénz miatt, nem azért, mert túl sok kedvem van hozzá (bár kinek van)

Úgy gondoltam, hogy ezt az első félévet megnézem, hogy milyen, van-e értelme végigcsinálni és december-január környékén elkezdeni dolgozni. Csak kétségeim támadtak a korom miatt. Nem gáz-e, hogy még tanulni akarok, illetve az egyetemen is mit fognak szólni, hogy ennyi idősen miért nem dolgozok.

2019. aug. 24. 23:00
 10/31 anonim ***** válasza:
54%
22 évesen, szóval az átlaghoz képest később.
2019. aug. 24. 23:04
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!