Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Hányan áldoznák ezért az...

Hányan áldoznák ezért az országért az életüket?

Figyelt kérdés

Minden magyar köteles a hazát védeni: íme, a hadkötelezettség szabályai Magyarországon, ha megtörténne a baj

[link]

Hát én biztos nem még akkor se ha bele esek a 18-50 év korhatárba max a családomat védeném és menekíteném.



2022. márc. 23. 23:56
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
74%
Magyarország sajnos manapság már nem sokat ér, én inkább menekülnék külföldre
2022. márc. 24. 02:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
92%
Én se állnék harcba. Nekem ez az ország csak egy hely, ahol élek. De ha úgy adódik, ezt máshol is meg tudom tenni.
2022. márc. 24. 05:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 Noren1989 ***** válasza:
100%
Remélem, hogy a Parlament teljes személyi àllomànya,főként akik: nem (!) hivatàsos katonàk,takarítónők, szakàcsok, felszolgàlók, egyéb polgàri foglalkozàsúak.
2022. márc. 24. 07:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:
89%
Szerintem épeszű ember ilyen nincs az országban.
2022. márc. 24. 08:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:
92%
Nem hiszem, hogy itt maradnék
2022. márc. 24. 08:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim válasza:
100%
Én is inkább menekülnék, még úgy is, hogy vannak dolgok amik ide kötnek, de életem csak egy van.
2022. márc. 24. 08:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim válasza:
100%
Én háború nélkül is megyek.
2022. márc. 24. 10:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:
77%
Én csak ideiglenesen vagyok külföldön. Hiányzik az az érzés, hogy mindenkit 100san megértsek. És azt sem szeretem, ha szánakoznak rajtam, hogy: ez inkább csak anyanyelvűeknek való,miközben azért nem érzem, hogy olyan rossz nyelvi szinten lennék, és ne próbálhatnám ki. Van pár ember, akivel el tudok beszélgetni kötetlenebbül, úgy hogy nem érzem magam szarul ha vétek vmi nyelvtani hibát.
2022. márc. 24. 12:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:
88%
De az érzés valahogy mindig ott van, ez a kívülállóság, outsider érzés. Magyarország nem csak egy hely, ahol élek, hanem ahol mindenkit megértek. Milyen gyönyörű a nyelvünk! Nem mintha a többi ne lenne az, de a magyarban van vmi különleges
2022. márc. 24. 13:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 A kérdező kommentje:

Hú azt hittem majd sokan leharapják a fejem ezért a kérdésért,de hál isten nem :)

Szerintem a túlzott hazaszeretet már kicsit beteges mint mikor amerikában büszkék a szülők,hogy a gyerekük katona lesz vagy meghal egy háborúban vagy megnyomorodik vagy netalán másokat öl meg de ugye nekik ez máshogy van beadva és elvakultak.Az ukránoknál is inkább azt érzem öngyilkosság amit csinálnak,na de ez már a ő gondjuk ,nekem a családom fontos.

2022. márc. 24. 13:53
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!