Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Hányan áldoznák ezért az...

Hányan áldoznák ezért az országért az életüket?

Figyelt kérdés

Minden magyar köteles a hazát védeni: íme, a hadkötelezettség szabályai Magyarországon, ha megtörténne a baj

[link]

Hát én biztos nem még akkor se ha bele esek a 18-50 év korhatárba max a családomat védeném és menekíteném.



2022. márc. 23. 23:56
1 2
 11/18 anonim ***** válasza:
82%

Épp eszű ember nem menne bele.

Miért?

Elég csak az országok népességének számát megtekinteni.

Magyarország 9.6millió

Ukrajna úgy 40millió tájt

Oroszország 142millió tájt.


No és ezekből a számokból hányan képesek "katonai"eszközzé válni.

Magyarba pl baromi sok a nyugger.


Ne aggódj, vagyunk egy páran, akik tisztában vannak a mi kis országunk méreteivel, képességeivel.

2022. márc. 24. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/18 anonim ***** válasza:
100%
Ki kell menni kulfoldre, aztan akkor rajon az ember kishazank ertekeire. Higyjetek el. Otthon en is azt hittem hogy mekkora sz@r az egesz.
2022. márc. 25. 02:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/18 anonim ***** válasza:
84%
Sztem is ki kell menni. Én 8 hónapig leszekbkint, aztán irány Magyarország!
2022. márc. 25. 06:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/18 anonim ***** válasza:
100%

12-es

Jómagam az üzletek miatt ingázok országok közt. Volt, ami először fura volt, de csak idegen volt számomra. Pl jogi intézkedések.

Nem tudom milyen körülmények közt s mit tapasztalhatott, ám ha a vendéglátásban, gyári körökben tetszett mozogni, akkor nem csodálkozom a negatív véleményen.


S persze pl éttermek közt is vannak minőségi és körülményi differenciák.

2022. márc. 25. 10:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/18 anonim válasza:
100%
Én nő vagyok, de a párom, testvérem semmi esetre sem engedném harcolni. Majd ha a politikusok is fegyvert ragadnak, akkor menjen a nép is vagy sinálja az, akinek ez a hivatása. Ha vége a harcnak, akkor az államok nyugodtan hátradőlnek, de ki adja vissza az elveszett apukákat, férjeket gyerekeket?
2022. márc. 25. 16:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/18 A kérdező kommentje:
Azt hiszem komolyabb dolog következik mint egy háború itt már végtelenek leszünk hatalmas válság van kibontakozóba.
2022. márc. 26. 04:19
 17/18 anonim ***** válasza:
9es vagyok, természetesen vannak szép emlékeim is. Nem fekete fehér a dolog. Nem vagyok egy hazafias alkat, de a magyar nyelv annyira gyönyörű. Egyiket sem fogom ilyen jól ismerni, bármennyit is tanulom.
2022. márc. 26. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/18 anonim ***** válasza:
Sokszor hajlamosak vagyunk panaszkodni :)
2022. márc. 26. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!