Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » A bicikli küllő mennyire...

A bicikli küllő mennyire hajlítható?

Figyelt kérdés
Valamit barkácsolok és kell nekem egy olyan anyag, ami erős, de ugyanakkor hajlítható is. Van kb egy 5 mm es átmérőjű csavar, arra szeretném a menetére körbe tekerni egyszer ezt az anyagot. A drót nem jó, mert az nagyon hajlik. Bicikli küllőre gondoltam, de az valamivel keményebb anyag, nem tudom mennyire bírja a hajlítást.. Az a lényeg hogy a 2 végét szeretném igy meghajlítani. Tehát olyan legyen mint egy drót, csak erősebb.
2022. márc. 26. 09:16
 1/3 anonim ***** válasza:

Próbáld ki a küllőt, ha esetleg mégis törik, akkor is tűz fölött ki tudod lágyítani az anyagot.

(De gondolkozhatsz fordítva is, hogy lágy anyagból meghajlítod, aztán tűzön keményre edzed.)

2022. márc. 26. 10:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Ok köszi. Megpróbálom máshogy megcsinálni
2022. márc. 26. 11:37
 3/3 anonim ***** válasza:
Nem találkoztam molyan küllővel, amit nem lehetett volna elhajlítani. (Ez nem azt jelenti, hogy nincs ilyen). Ha nem sikerül, akkor az első válaszoló tanácsát kövesd.
2022. márc. 26. 16:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!