Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Szerintetek tiszteletlenség...

Szerintetek tiszteletlenség volna ha megtartanám a szülenapom ?

Figyelt kérdés

Sziasztok! Szeretnék tanácsot kérni mert nem tudom hogy elfogult vagyok-e magammal szemben. Lassan hogy egy éve meghalt az édesapám nagyon semmihez sem volt kedvem mindent megvontam magamtól persze néhányszor próbáltam kikapcsolódni hogy mégse legyek depressziós ami nem nagyon ment. Sok rossz napom volt, álmatlan éjszakáim stb… Nagyon jó kapcsolatunk volt mindenkinek ilyen tiszta szeretettet kívánnék ilyen erős szülői köteléket. Mostanra már elfogadtam de még mindig nem teljesen (…) Viszont úgy érzem szívesen csinálok olyan dolgokat amitől boldog leszek. Nagyon vártam már a születésnapomat és szeretném a barátaim társaságában is megünnepelni, éppen hogy kezdtem a ledobni a láncaimat meghalt anyum testvére néhány napja, nem mondom hogy nem sajnálom viszont a kapcsolatunk semleges volt nem mondom hogy nem tiszteltem, viszont nem szerettem mert volt néhány olyan tette ami miatt én nem tudtam szeretni.


Szerintetek ha megtartom a születésnapi bulimat akkor rosszat cselekedek, illetve rossz ember lennék?

Illetlenség volna jól éreznem magam ?



2022. márc. 26. 10:30
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
70%
Nem rossz cselekedet, nem lennél rossz ember, nem lenne illetlenség jól érezned magad, édesapád már eddig is azt szerette volna, hogy boldog légy! Ne vonj meg magadtól semmit, nem elvárás!
2022. márc. 26. 10:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
70%
Tartsd meg nyugodtan, csak ne legyen mulatozás.
2022. márc. 26. 10:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
77%
Egy semleges kapcsolat miatt ne élvezze az életet? 🙄 Sose éltem volna, ha ezt betartom...
2022. márc. 26. 10:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
53%
A mamádra tekintettel a helyedben nem mulatoznék.
2022. márc. 26. 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
38%
Akkor kérdezze meg a mamát, zavarná-e, nálunk pl. ebből nem volt gond...
2022. márc. 26. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
77%
Nyugodtan tartsd meg, csak ne legyen nagy mulatozás, inkább csak baráti beszélgetés, evés, ivás, mértékkel.
2022. márc. 26. 16:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
27%

3. Gondolod, hogy a mamájával is semleges a viszonya?

Egy friss halálesetről van szó valójában.

2022. márc. 26. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
78%

Miért kéne búsulni a kérdezőnek, meg hogy jön ide a mamája?

Nyugodtan menj el és szórakozz, érezd jól magad. Ne hallgass azokra akik szerint otthon kellene búslakodnod. Anyukádnak is jobban esik az, hogy boldognak lát, nem pedig tiszta depisnek.

Szóval mozdulj ki és érezd jól magad.

2022. márc. 26. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
71%
8. A mamájának a testvére halt meg a napokban. Hkgy jön ide a mamája? Fugyelmesebben kellene olvasni!
2022. márc. 26. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
78%

#9

Szerinted az anyja annak örül, hogy depis a lánya, vagy hogy jól érzi magát?

De nem az anyjáról volt szó, hanem hogy meg-e tartsa a születésnapját.

2022. márc. 26. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!