Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Miért bántana engem az emberek...

Miért bántana engem az emberek folyton, azért van, mert alacsony vagyok és gyenge?

Figyelt kérdés
Mert úgy érzem, hogy emiatt kötnek belém a sötétebb bőrűek től kezdve az ilyen menő páwákig, mindig fikáz valaki. Volt, hogy szándékosan rám dobták a cigi csikket, pedig fehér gyerek volt, de olyan is volt, hogy beszólogattak nekem vagy olyan gyilkosan néztek rám direkt. A lányok meg rondának szoktak nevezni, nem is volt még barátnő sosem. A saját tesómék is folyton bántanak, beszólogatnak nekem. Én csak békére vágyom, nem szeretem a konfliktusokat. Nem értem mi értelme van bántani másokat, miért nem lehet békében élni, kultúrált stílusban, egymást tisztelve, nem lenéznve vagy megalázva.

2013. dec. 18. 19:35
 1/6 GentLnazi válasza:
Az élet igazságtalan és szar,a gyenge meghal az erős meg szenved mert az aljas férgek vannak most csúcson :D szal fel a fejjel
2013. dec. 18. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim válasza:

Az emberek a saját kisebbségi komplexusukat, működési zavarukat így vetítik ki.

Ebből a kisugárzásodból adódóan szeretnek rajtad uralkodni. Ha nagyon zavar, állj a talpadra, menj el gyúrni vagy valami, aztán szóljál vissza rendesen, verjél be 1-2 arcot, már is nagyobb tekintélyed lesz, nem fognak szívózni.

2013. dec. 18. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 Generalis válasza:
Mi a cigányokkal szoktuk ezt csinálni mert sötétbőrüek és sokan vannak de ha akarod tudok segíteni .
2013. dec. 18. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 GentLnazi válasza:
"Mert sötét bőrűek" te tényleg ilyen hülye vagy!!?véletlen sem mert lopnak csalnak késelnek...meg férgek...
2013. dec. 18. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim válasza:
Én csak a sz-r helyesírásod miatt szólok be. Meg mert rossz kategóriába írtad.
2013. dec. 18. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Először is! Tudom, hogy ez nagy közhely, de ha elfogadod magad olyannak amilyen vagy, akkor mások is elfognak fogadni. Ha nem tudod magadat elfogadni így, akkor én is azt tudom mondani, hogy javíts a külsődön. Járj edzeni, gyúrd ki magad, étkezz egészségesen, ne dohányozz, s úgy alapjába véve adj magadra! A lényeg, hogy elérd azt az állapotot amikor saját magadnak tetszel, ha magadnak tetszel valószínű, hogy találsz olyat akinek tetszeni fogsz, pl. lesz barátnőd is :)


Másodszor! Hagyjuk már a rasszizmust, de komolyan! Nem hiszem el, hogy létezhet még 2013-ban olyan primitív ember aki nem veszi észre az egész dolog minőségi értelmetlenségét! Csak gondoljatok bele, hogy cigánynak születtetek és ezen nem tudtok változtatni. Szerintetek normális dolog lenne, ha CSAK ezért utálnának titeket ? Én nem vagyok cigány, SŐT az én bőröm még a fehérnél is fehérebb, és nekem is vannak negatív emlékeim a cigányokkal kapcsolatban.... Egy nagyon kedves (felnőtt) barátomat is cigányok ölték meg, még gyerek koromban. Mégsem a cigányokra haragszom, hanem azokra az "emberekre" akik ezt tették! Ha annyira utálnotok kell valakiket, akkor utáljátok a rablókat, a gyilkosokat, a megerőszakolókat, a pedofilokat, de ne különböző népcsoportokba tartozó egyenértékű embereket!

22/f

UI: Le lehet pontozni, de azzal is csak magadat minősíted.

2013. dec. 19. 16:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!