Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Hogyan függesszem az instagram...

Hogyan függesszem az instagram oldalam?

Figyelt kérdés
Sziasztok! Segítséget szeretnék kérni, ha valaki tudna! Függeszteni szeretném az instagram oldalam, mert nem használom, ezért nem csak az appot akarom törölni, mivel nem akarom, hogy létezzem a fiókom. Azonban összesen két jelszót használok mindenhova, de nem fogadja el egyiket sem a függesztéshez. Megváltoztatni a jelszavam, vagy az "elfelejtettem a jelszavam" opció sem működik. Ha megakarom változtatni, ahhoz kell az eredeti jelszó, amit persze nem fogad el. (Többféleképen is beírtam, és több változatban is). Az elfelejtettem a jelszavamhoz pedig kapnom kéne valamilyen kódot, amit többször próbáltam, de nem kaptam semmit. Valami tanácsot tudtok adni? Vagy egy linket akár? 🙂

2022. márc. 28. 13:25
 1/1 anonim válasza:
Ne haragudj, hogy nem a kérdésre vàlaszolok, de olyan szó nincs, hogy “függeszteni”. FELfüggeszteni a szó.
2022. márc. 30. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!