Kezdőoldal » Közlekedés » Egyéb kérdések » Az a helyzet, hogy most...

Annabella2000 kérdése:

Az a helyzet, hogy most buktam meg másodszorra forgalmi vizsgán, és nagyon el vagyok keseredve. Szerintetek függesszem fel a vezetést, vagy most amíg benne vagyok próbáljam meg újra?

Figyelt kérdés

Elsőnél párhuzamos parkolásnál húztak meg, másodszorra viszont abszolút én voltam a figyelmetlen, mert jobbkéz szabálynál nem adtam meg az elsőbbséget. Tényleg sok pénz is meg energia van benne, de most annyira el vagyok keseredve, hogy megint nem sikerült.

Viszont most fogok érettségizni is, és jó lenne már letenni a jogsit, erre már nem koncentrálni.


2018. febr. 12. 14:56
 1/9 anonim ***** válasza:
Próbáld meg újra szerintem. Később csak fejeltesz, kiesel a rutinból.
2018. febr. 12. 16:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim válasza:
Szia! Az első forgalmi vizsgámon engem is meghúztak, minden sikerült elsőre azon kívül. Hogy őszinte legyek nem éreztem teljesen jogosnak a bukásom de tény hogy reagálhattam volna gyorsabban egy adott helyzetben VISZONT az első vizsgán nem elnéző a legtöbb vizsgabiztos és ott azért mindennek jónak kell lennie, persze a vizsgabiztos személyisége is meghatározza. A második vizsgán már jobban elnéznek dolgokat és engedékenyebbek azért habár elsőbbség nem megadása azonnali bukás de mint mondtad figyelmetlen voltál és nem az a gond hogy nem tudtad hogy meg kell adni az elsőbbséget hanem a stressz miatt figyelmetlen voltál. Fel a fejjel ,kicsit hosszabbra nyúlott de ha gondolod írhatok még regényt az én 2 vizsgámról hogy hogyan zajlott mert friss még az élmény ,esetleg ha Szombathelyen vizsgázol te is akkor nagyjából átjártam az összes buktató helyet oktatómmal segíthetek benne. <ui: épp várom hogy kipostázzák a jogsim :D 17f>
2018. febr. 12. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:

Köszönöm szépen válaszokat, kedves második különösen. :)

Hát igen, nagyon izgultam, különösen az első sikertelenség miatt is, és most méginkább elszomorodtam, hogy még mindig nincs vége, meg bosszant, hogy ilyen kevésen múlott.

Én nem Szombathelyen vizsgázok, hanem Baján, de köszi szépen azéért! :D

2018. febr. 12. 20:32
 4/9 Hovarju ***** válasza:

Vegyél még néhány órát az oktatóval és próbáld meg újra. Ha sok időt kihagysz csak elfelejted azt, amit tudsz.


Beszéljétek át mi volt a hiba és gyakoroljatok sokat. Ha van rá lehetőség a vizsga időpontja előtti napokban vezess, lehetőleg naponta.


Menjetek végig a vizsgaútvonalakon.


Ne add fel, gyakorolj, menni fog!

2018. febr. 12. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 Hovarju ***** válasza:
Mi volt a baj a párhuzamos parkolásnál?
2018. febr. 12. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:

...vagy most amíg benne vagyok...

Szerintem egyáltalán nem vagy még benne, ezért buktál meg kétszer. Onnantól hogy sikerül a vizsga és kézhez kapod a jogsit, nem ül senki melletted segédpedálokkal, élesben megy majd a dolog minden másodpercben.

2018. febr. 12. 23:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
Párhuzamos parkolásnál az volt a baj, hogy túl kicsi helyet választottam, és nem tudtam befejezni a feladatot. És sajnos ez a problémám, hogy későn veszem észre a megfelelő helyeket. :(
2018. febr. 13. 07:43
 8/9 anonim ***** válasza:
27%
Ha ennyire ostoba vagy, inkább ne is ülj volán mögé... ;)
2018. febr. 13. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
Köszi szépen, megfontolom;)
2018. febr. 13. 16:50

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!