Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Hogyan tudnám megszeretni a...

Hogyan tudnám megszeretni a születésnapomat?

Figyelt kérdés

Sziasztok.

Holnap születésnapom.

Potyognak a könnyeim, mert nincs miért várni. Nincs semmi, ami miatt boldog nap lenne.

Sosem volt bulim, sosem köszöntöttek sokan. Évek óta nem kapok tortát sem, ajándékot sem. Egy teljesen átlagos nap.

Azt kértem idén, hogy hagy csinálhassak kenyérlángost és tiramisut, de nem kívánom. Tuti vitatkozás lesz és ismét egy rossz nap. Nincsenek barátaim, csak 2. Az egyik tegnap adott egy doboz csokit, a másikkal csak hétfőn fogok tudni találkozni.

Nem várok semmit, nem szeretnék semmit. Csak egy kis szeretetet.. Nem szeretem egyáltalan ezt a napot. Minden év eddig eredménytelenül és unalmasan telt. Nincs pénzünk, ami nem baj, de sosem volt igazán szeretetteljes, mosolygós születésnapom.

Majd ír facebookon kb 20 ember, abból 15el egy szót nem váltottam még, és ennyi. Ennyi vagyok, 1 fb üzenet.


Sajnálom, hogy ide írtam ki. De nagyon fáj, viszont lassan beletörődök. Egy újabb vasárnap, azzal a különbséggel, hogy választások lesznek. Ti mentek szavazni? Én még nem mehetek, de kíváncsi vagyok, legalább lesz egy kis izgalom két sorozat közt.


2022. ápr. 2. 11:58
 1/6 anonim ***** válasza:
84%

hany eves vagy?

en esku megunnepelnem veled csak hogy picit is szebbe tegyem a napod<3

bar nekem mint szuletesnap, lassan 3 eve nem unneplem, ugyan olyan lett mint egy atlagos nap

2022. ápr. 2. 12:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%

Én sem ünneplem!

De Neked még is legyen most egy különlegessen Nagyon Boldog Születésnapod! :) 🥳🎂

2022. ápr. 2. 12:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
Sajnálom. Ha tehetném most odamennék és megölelnélek. Remélem az idei szülinapod más lesz.
2022. ápr. 2. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Ismeretlenül is: Nagyon Boldog Születésnapot Neked! :)


Plusz: Én már az idősebb generációhoz tartozom, és hasonló helyzetben vagyok, mint te. Évek óta az én szülinapjaim is olyanok, mint a hétköznapok. Én sem kapok ajándékokat senkitől. A tesóm, mondja aznap: Boldog Szülinapot! És ennyi. Tudom, az kevésbé vigasz, ha másnak sem olyan, mint amilyennek lennie kellene, de legalább tudd, hogy nem vagy egyedül.

Én hiszek benne, hogy neked még lesznek, sok, és ennél sokkalta boldogabb születés napjaid!

2022. ápr. 3. 02:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:

Sziasztok!

Köszönöm szépen a köszöntéseket.

Sajnos nem volt sem tiramisu, sem kenyérlángos... Pedig nagyon jól esett volna. Tudjátok, nem bírok enni lassan 3 hete, kicsit idegesebb időszak mint általában.

Tegnap este elsírtam magam sajnos, a szülinapom körül pár napig nincs jó kedvem.


Nem vártam ajándékot, és az sem baj, hogy mást készített anya, mint amit szerettem volna, hogy együtt süssünk, de nem érzem, hogy szeretnének. Az osztályból a 31 emberből kb 5 köszöntött fel, meg pár távoli ismerősöm. Ne értsetek félre, nem vágyok semmire, nincsenek elvárásaim, nem emiatt vagyok szomorú. Hanem úgy tesz a családom, mintha ez egy semmilyen nap lenne. Pedig nehezen születtem meg. Milyen könnyen hozzá tud az ember szokni ahhoz, ami van!

Semmi baj, majd jövőre talán szebb lesz. Vagy egyszer. Hátha.


Na de esett a hó! Mi a véleményetek? :D

Szép napot kívánok Nektek!

2022. ápr. 3. 15:13
 6/6 anonim ***** válasza:
kuldok neked egy virtualis olelest nagyon sok szeretettel
2022. ápr. 4. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!