Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Mit tegyek? (munkahelyi probléma)

Mit tegyek? (munkahelyi probléma)

Figyelt kérdés
A korábbi munkahelyemet nem igazán szerettem, sikerült új állást találnom, így felmondtam. Az ELSŐ munkanapomon megláttam, hogy a közvetlen főnököm (férfi, úgy néz ki, mint ahogy klisésen a "kocka" informatikusokat szokták ábrázolni) az egyik kolleganő hajába túr, simogatja, masszírozza. Teljesen megdöbbentem, meg is kérdeztem a kolleganőtől, hogy mi volt ez, mire azt válaszolta, hogy ő minden kolleganővel ezt csinálja, "így mutatja ki a szeretetét". Teljesen kétségbe vagyok esve, egy elképesztően visszataszító, fura viselkedésű (nem létesít szemkontaktust, csak úgy random bejön az irodába és szó nélkül bámul stb.) férfiről van szó, én pedig a gondolattól is sírógörcsöt kapok, hogy esetleg hozzám fog érni. Mindenki tudja róla, hogy ezt csinálja (nem zavartatja magát, más kollegák előtt is simán nekiáll simogatni valakit), mégis évek óta azon a munkahelyen van VEZETŐ pozícióban. Folyamatban van jelenleg 3 pályázatom, még nem zárultak le, jövő héten is lenne egy állásinterjúm. Szívem szerint felmondanék, de a munkanélküliségtől is félek. Egyetemi végzettségem van egyébként. Mit tegyek? 26/N

2022. ápr. 2. 17:44
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Ha ő csak közvetlen főnök, akkor valószínűleg neki is van felettese akinél panaszt lehet tenni. Ha rendszerszinten ignorált a jelenség, akkor nem szabad maradni még sok pénzért sem, mert mentálisan majd egészségügyileg is kicsinál egy ilyen hely.
2022. ápr. 2. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
Férfiként azt mondanám, tudom, hogy így könnyű, de vagy előtte szólsz neki, hogy ne érjen hozzád, vagy utána azonnal rászólsz, esetleg mész is a rendőrségre. Ő is elmehet a cégtől, nem csak te.
2022. ápr. 3. 15:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
0%
Dolgozz!
2022. ápr. 4. 16:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
0%
Munka is jó
2022. ápr. 4. 16:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 Dzsoki ***** válasza:
100%
Stimmel. Neki is van felettese,akitől meg lehet kérdezni,hogy ez,nem meríti ki aszexuális zaklatást?
2022. ápr. 4. 23:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!