Kezdőoldal » Egészség » Táplálkozás » Mi tegyek? Úgy érzem bedilizek...

Mi tegyek? Úgy érzem bedilizek! 17/L

Figyelt kérdés
Próbálok egészségesen étkezni de úgy érzem hogy szenvedek..kb 1200 kcal viszek be egy nap,amúgy ideális a súlyom,153 cm vagyok..próbálok nem enni annyi édességet,csak néha..de úgy érzem folyamatosan éhes vagyok..ti miket szoktatok enni egy nap?

2021. szept. 13. 12:51
 1/5 A kérdező kommentje:
Amúgy edzeni is szoktam
2021. szept. 13. 12:54
 2/5 anonim ***** válasza:
97%
1200 kcal arra elég, hogy egy kevésbé aktív nő fogyjon ülő munka mellett. Több kalóriát kellene bevinned. Egy egészséges nő napi szükséglete kb 2000 kcal. Persze, hogy éhes vagy.
2021. szept. 13. 12:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
85%
Amiatt vagy éhes, mert nem eszel eleget. Én férfi vagyok és egész nap annyit eszek, amennyit akarok, tömöm magamba a sok édességet, mégis inkább fogyok, mint hízok. Ha csak súlytartás a cél, akkor egyél annyit, amennyi jólesik, a szervezeted tudja, hogy mennyi kell neki.
2021. szept. 13. 12:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 Senior Séf ***** válasza:
100%
17 évesen ne a kalóriát számolgasd, hanem adj meg a testednek mindent, amire szüksége van.
2021. szept. 14. 15:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
1200 kcal-lal persze, hogy 0-24 kajás vagy, hiszen gyakorlatilag éhezteted magad.
2021. szept. 16. 12:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!