Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Mi volt az eddigi legrosszabb...

Mi volt az eddigi legrosszabb tábori vagy terepgyakorlatos élményed?

Figyelt kérdés
Bármit leírhatsz, ami rossz volt.

2022. ápr. 12. 23:11
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Az 1983. március 15-i általános iskolai akadályversenyen történt ... inkább el sem mesélem.
2022. ápr. 12. 23:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
Hát volt egy pár rossz élmény. Talán az amikor két csoporttársam le akarta rövidíteni az utat, és a kanyarból kijött egy gyorsvonat, későn vették észre. A többit a fantáziádra bízom.
2022. ápr. 13. 07:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:

Sajnálom utólag is, amik történtek.

Őszinte részvétem.

2022. ápr. 13. 22:01
 4/7 anonim ***** válasza:
67%

Utáltam. Állandó sorakozás, menetelés, éjszakai tiadó gázálarcban füstgránátokkal, éjszakai ügyelet örsönként.

A cserkészeknél megismerték a természetet, a törvényeit, megtanultak túlélni, stb.

Az úttörőknél a puszta militáris nevelés volt a lenyeg. 8-dikban kötelező volt a kispuskával lövés is.

A KISZ táborokról csak hallottam, főleg továbbképző és/ vagy építőtáborok voltak. Bulizás, csajozás, agymosás, ifjú gárdista képzés. Szörnyű volt.

2022. dec. 31. 08:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 NTBS ***** válasza:
100%
Amikor egy társunk lerészegedett, kitörte a lábát. Sok kilométeren át kellett cipelni.
2023. márc. 1. 17:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
100%
Amikor akkorát estem egy kötélbe hogy eltört a kezem.
2023. márc. 2. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
100%
Terepgyakorlat. Egyik este kicsit lerészegedett az egész csoport. Volt aki jobban, volt aki kevésbé. (én szerencsére ez utóbbiakhoz tartoztam). Nagyjából hajnal 4-ig ittunk (volt nem keveset). Ami elkerülte a figyelmünket, hogy másnapra hívtak valami "szuper professzort" egy másik egyetemről, és reggel 7:30-kor elkezdte mondani, majd közölte, hogy akkor most kimegyünk egy kis "sétára" ezt úgy többé kevésbé még nem is másnapos állapotban, inkább még aznaposak voltunk. Nyár volt, jó meleg. Ő meg ment elől és mondta és mondta. Nagyjából mindenki az életben maradásért küzdött. A végén amikor vissza értünk (ez volt valamikor délután 4 körül) megkérdezte: "és akkor tudtuk-e követni, és van-e kérdés". Kb. ennyire emlékszem az egészből.
2023. júl. 17. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!