Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Hogy akarod/akartad korábban...

Hogy akarod/akartad korábban elnevezni a gyerekeidet? Végül mi lett a nevük?

Figyelt kérdés

Nekem a kedvenc lánynevem gyerekkorom óta a Lili, és a mai napig kitartok amellett, hogy ez lesz a kislányom neve :D

A kedvenc fiú nevem viszont folyton változik, most épp a Martin tetszik, de voltam már biztos abban is, hogy Dominik vagy Balázs lesz.


2022. ápr. 16. 16:47
 1/3 anonim ***** válasza:
A kedvenc lánynevem a Hajnalka volt, de a testvérem ezt adta a lányának, ezért lemondtam róla.
2022. ápr. 16. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Mónika volt tervben, de Sanyika lett.
2022. ápr. 16. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim válasza:

Nekem tetszenek a különleges nevek, de a gyerekemmel nem akarok kiszúrni, hogy olyan nevet adok neki, ami esetleg vicc tárgya lehet. (Ha egy név túl szokatlan, akkor sokszor csúfolják miatta a gyerekeket, oviban, suliban)

De tömegnevet se adnék neki. Olyan nevet választanék, ami nem gyakori (pl a Petra vagy Ádám elég gyakori) de nem túl szokatlan.

Lánynevek: Gabriella, Georgina, Karolina, Ramóna (igen, szeretem a hosszú neveket)

Fiú: Alex/Alexander, Gedeon, Kornél (a Kornélon mindig meglepődik mindenki, pedig sztem annyire nem szokatlan, és olyan kedvesen hangzik)

2022. máj. 16. 08:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!